Příspěvků mám v redakční poště zatím skromně, tak sahám po jednom, který přišel ještě ke včerejšímu leteckému tématu. Prohlédněte si fotky čtenářka Free.

Pokud se bojíte létání, třeba vás přesvědčí příspěvek čtenářky Free ke včerejšímu tématu. Také se bála, ale vyzkoušela to a nelituje – byl to úžasný zážitek!


Krásný slunečný den milé Ženy-in

Můj létací zážitek musím hodně zestručnit.  Dcera se mi odstěhovala do Beskyd a zeť se okamžitě dal k „padáčkářům“, jak si sami říkají. Jednou jsem se chtěla jenom podívat, jak a co to obnáší.  Nečekaně mi byl nabídnut samotným hlavním instruktorem let v tandemu.  Já to v euforii přijala.  Kolikrát se tohle někomu poštěstí..... a zadarmo?

tandem

Moje dvě dospělé děti mě postupně přemlouvaly, ale já necouvla. Natrénavali jsme si start a  hurá z kopce.  Až tam mi došlo, že trénink vsednutí do sedačky je o něčem jiném na zemi a zavěšená ve vzduchu, kdy ten  těžkotonážní zadek nejde jenom tak lehce zvednout.  Elegance stranou, nasoukala sem se tam hodně nešikovně. A začala jsme si to užívat.  Byla jsem překvapená, že mi vůbec nevadilo houpat nohama ve vzduchu a vůbec se nedostavovaly závratě. I v letadlo jsem na tom byla hůř.  Kolem kopce nás létalo snad patnáct.  Můj průvodce občas někoho napomenul a dokonce i seřval. To když se nějací neposlušní cizinci přiblížili hodně blízko k padáku jiného kolegy. 

tandem

Všechno má konec a my přistáli.  Pamatovat si to budu už do konce života.  Taky nezapomenu tu příjemnou kamarádskou atmosféru nahoře na kopci, kdy se čekalo na ty správné stoupající proudy.  Jak se ti mladí letci navzájem povzbuzovali a pomáhali si.  Tady to bez ochoty pomoct, bez všímání si druhého, zda nemá třeba zasukovaná lana a podobně, prostě nejde.

Pokud některá váháte a máte možnost se takto proletět, jděte do toho.
Vaše,
Free

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.


Ale nyní už zase k dnešnímu tématu. Pište, pište, můžete i anonymně...

Téma dne 19.4.2013: Milostný slovník

  • Máte s partnerem stejný milostný slovník?
  • Používáte při sexu vulgarismy?
  • Máte nějaká slova, která rozluštíte jen vy dva?
  • Jak vás partner oslovil nejněžněji?
  • A jaká slova od něj v posteli nemusíte?

Dráždivé páteční téma si zaslouží dráždivý dárek. proto jednu z přispěvatelek odměníme hrou Kama Poker od Albi. K tomu, abyste měla šanci získat tento pěkný dárek, zasílejte své příspěvky na téma Milostný slovník nejpozději do pátku 19.4.2013 15.00 hodin na již notoricky známý e-mail Redakce@zena-in.cz. Váš text ať je dlouhý alespoň jako dva tyto odstavce.

poker

Reklama