Vzpomínku na nečekanou obsluhu nahoře bez v již vyzkoušené restauraci s dobrým jídlem zaslala k dnešnímu tématu čtenářka Květa. Chudák servírka...

O tom, že obsluhovat nahoře bez může být rizikové povolání, se přesvědčila čtenářka Květa...


Dobrý den,
mám zajímavou vzpomínku z restaurace „nahoře bez“, která mi okamžitě vytanula na mysli, hned jak jsem si přečetla název článku.
Chodívali jsme před lety s přáteli do dobré restaurace, kde výborně vařili. Takže, když přijeli známí z Rakouska, chtěla jsem se blýsknout a vzala je na oběd právě do této restaurace. Jaké bylo ovšem moje překvapení, když jsem zjistila, že majitel právě zavedl v podniku obsluhu „nahoře bez“ pro přilákání více zákazníků. Nejsem nijak prudérní a tak by mi to ani nevadilo. Ovšem dotyčná servírka byla sice mladá a hezká, ale lepší bylo dívat se jí do hezkého obličeje než na hrudník. To co jí pánbůh nadělil, bylo obrovské a divím se, že to mohla unést, aniž by ztrácela rovnováhu a nepřepadávala vpřed. Dívala jsem se jí tedy na ten hezký obličej a i mí známí byly sice překvapeni jejími hrudními rozměry, ovšem taktně mlčeli. Mlčeli však jen do chvíle, než servírka přicupitala s objednaným jídlem a při pokládání na stůl si v mé omáčce na talíři smočila své nahé ňadro. To už bylo i na ně trochu moc a prostě jsme se museli smát. Servírka si chudák asi pěkně popálila bradavku, protože ta byla skutečně horká a my jsme se moc nenajedli. Zato jsme se alespoň dobře zasmáli.

Přeji krásný den,
Květa

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 8. ledna 2013: Obsluha bez

  • Navštívila jste někdy podnik (i omylem), kde byla obsluha bez? Jaký to byl zážitek?
  • Co si o takových podnicích myslíte?
  • Chtěla byste ho někdy ze zvědavosti navštívit?
  • Znáte někoho, kdo takové podniky vyhledává?
  • Pustila byste do podobného podniku partnera, kdyby o to projevil zájem?
  • Byla byste ochotná dělat obsluhu nahoře/dole bez?

Své příspěvky posílejte formou úvah a příběhů na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Déla vaši příspěvků ať je rovna nebo delší tomuto odstavci, tedy chcete-li mít větší šanci na uveřejnění a tím i možnost získání pěkného dárku. Dárkem je tentokrát stolní desková hra Nevinné hrátky pro dva - erotická hra pro dvojice od firmy Albi. Uzávěrka zasílání příspěvku je 8.1.2013 v 15.00 hodin.

hratky

Reklama