Současná technologie digitálního tisku nám umožňuje přenést téměř jakýkoli design dřeva, látky na obkládačky. Aby vynikla přirozenost povrchu obkládaček série Next, hledali designéři RAKO inspiraci mezi reálnými ručně tkanými látkami. Povrch obkládaček zdobí reliéfní melírovaná struktura, jež věrně kopíruje ruční pleteninu, příjemnou na dotyk. Věrohodnost matného povrchu rozptýlí mýtus, že jsou keramické obklady „studené“.

koupelna

Velkoformátové kalibrované obkládačky 30 x 60 cm v duchu současných trendů, jsou nabízeny v přírodních tónech béžové a šedé. Obě varianty doplňuje v nabídce dekorace tón v tónu, kterou lze vzájemně kombinovat.

Dominantním zdobným prvkem série je originální patchworková dekorace 30 x 60 cm v šedé a béžové, vhodná pro kombinace ke všem barevným základům. Jak střízlivé použití jedné řady obkládaček na stěně, tak obložení celé stěny právě patchworkovou dekorací (alá tapeta) podporuje zákazníky k rozmanitým konceptům nejen pro koupelny, ale i pro kuchyně popř. obývací prostory. Pokud dává zákazník přednost střízlivějším dekoracím, pak může sáhnout po listele 60 x 5 cm nebo mozaice 30 x 30 cm (dílky 5 x 5 cm), které doplňují nabídku série Next v její kompletní barevné škále. Hravá mozaika lepená na síti je dekorativním i praktickým prvkem této série.

A jaké dlaždice na podlahu? Například velkoformátové dlaždice série Extra 80 x 80 cm, které jsou vhodné pro použití a propojení i v dalších částech bytu.

Další kombinační možností je série Faro imitující dřevo ve formátu 15 x 60 cm. Teplá, útulná koupelna…vychutnáváte si její nekonečnou atmosféru, série Next.

koupelna

Kalibrované obkládačky 30 x 60 cm v béžové a šedé barvě  - matný povrch se strukturou tkaniny v kombinaci s melírovanou textilií -  originální dekorace typu “patchwork“ v mixu všech barev – listela a řezaná mozaika pro další varianty dekorací – kombinační dlaždice Extra 80 x 80 cm vhodné k propojení podlahy v celém interiéru – přírodní atmosféru podpoří série Faro 15 x 60 cm v designu výrazných dřevěných parket.

Více na www.rako.cz

Čtěte také: