Vzhled dřeva série Faro je naprosto dokonalý, navíc má špičkové parametry keramického materiálu (gres porcellanato smaltato). Díky více jak dvaceti odlišným kresbám povrchu je k nerozeznání od skutečného materiálu. Výrazné odlišnosti, nahodilosti jsou záměrné.

Rako

Rustikální charakter dřeva podporuje jeho příznačná barevnost (bílá, světle béžová, béžová, hnědá, hnědo černá) a matný reliéfní „dlátkovaný“ povrch. Kalibrované dlaždice Faro mají pro dřevo typický obdélníkový formát 15 x 60 cm,  přičemž umožňují při pokládce různorodé skladby.

Jednoduchý kontrast formátů úspěšně vytvoří mix řezané mozaiky 5 x 5 cm dodávané na lepenci 30 x 30 cm. Sympatická kombinace velkého a malého formátu může významnou měrou obohatit sérii Faro o další originální detaily či vyřešit obložení technicky problematických míst.   

Přírodní design série Faro staví na hřejivém pocitu a pohodlí, vymezuje obytné centrum, které je pro nás „srdcem domova“. Ideální materiál pro podlahové topení všude tam, kde je požadováno zachování vzhledu dřevěné podlahy a je také mimořádně vhodnou volbou pro kombinaci s obkládačkami RAKO.

Rako

Charakter rustikálního dřeva série Faro je naprosto dokonalý - více jak dvacet odlišných kreseb povrchu je k nerozeznání od skutečného dřeva    - typický obdélníkový formát 15 x 60 cm - sympatická kombinace “parketového“ formátu s mozaikou 5 x 5 cm – ideální ve spojení s podlahovým topením -  dokonalé kombinační dlaždice pro obkládačky RAKO

www.rako.cz