První kapesní hodinky vznikly okolo roku 1500 a od té doby prošly pořádnou proměnou. Byly a stále jsou doplňkem, který by měl vlastnit každý muž i každá žena. Zapomeňte na chytré telefony, zapomeňte na výmluvy, že se na čas můžete podívat prakticky, zapomeňte na fámu, že nosit hodinky je out. Hodinky jsou super trendy a neměly by na ruce chybět nikomu. Hodí se na každou příležitost (tedy pokud si nevezmete sportestry k večerním šatům), jsou elegantní, šik, sluší pánskému obleku i celodenimovému outfitu. Hodí se na kluka se skateboardem v ruce, vysokoškolačku, manažerku nebo právníka. Zkrátka a dobře, hodí se i k vám.
5a3b92c8db661obrazek.jpg

S barevným ciferníkem

Nechcete-li nosit „obyčejné a nudné“ hodinky, co takhle ty, co mají barevný nebo zajímavě graficky zpracovaný ciferník? Tento detail rozhodně zaujme.

5a3b91c9b5b11obrazek.jpg
S hranatým ciferníkem

Klasika vás nebaví? V tom případě si vyberte hodinky s čtvercovým nebo obdélníkovým ciferníkem. Trochu netradiční, ale in! Nejvíce jim sluší tenký pásek.

5a3b937e34e6fobrazek.jpg
S barevným páskem

Kdo pro změnu raději preferuje ciferník, na kterém bude opravdu dobře vidět, možná by ho zaujal barevný pásek. Pozor, takové modely působí spíše sportovnějším dojmem, tak před koupí dobře rozmyslete, jaký je váš šatník a zdali se hodí k vašemu běžnému oblékání.

5a3b966b80071obrazek.jpg
Čím tenčí, tím lepší

V minulých sezonách frčely nejvíce výrazné a velké hodinky s pořádným ciferníkem, teď se mince obrací a parádu uděláte i v super maličkých hodinkách. Velmi ženské, velmi elegantní.

Také si přečtěte:

Uložit

Uložit