Pan Božský nebo Aiden (Sex ve městě)

Když pomineme opravdové katastrofy, jako byl Burger nebo Aleksandr Petrovsky a úplně zapomeneme na ostatní románky, které hlavní postava seriálu Sex ve městě během sedmi řad zažila, zůstanou nám dva osudoví muži Carrie Bradshaw – pan Božský a Aidan. O to, který byl pro Carrie lepší, se dodnes vedou spory. Ačkoli já mám v tomto případě naprosto jasno, najdou se i tací, kteří tvrdí, že Aiden byl mnohem lepší muž, protože být tesař je prostě sexy, mít psa je nutnost a venkovský dům je zkrátka lepší než Manhattanský byt. Netvrdím sice, že na tom nic není, ale nutné je podotknout, že Carrie o nic takového nestála.

Oba ale měli své mouchy. Zatímco Aiden se snažil Carrie až moc změnit, Božský na druhou stranu nebyl ani trochu ochotný změnit sebe.

Zdálo se, že štěstí v podobě spisovatelky se nakonec usmálo na Johna Prestona, jenže to by nesmělo přijít pokračování.

6499c3e17597bsex-ve-meste.jpg
Zdroj foto: Profimedia

Cooper nebo Brad (Sex/Life)

V průběhu dvou sérií měli divačky možnost sledovat, kterak se hlavní postava rozhoduje mezi poklidným, ale pro ni nudným životem v manželství s Cooperem a vášnivým vztahem se svým bývalým Bradem. Během několika epizod totiž Billie dokázala obojí – rozdmýchat plamen, o kterém si už dávno myslela, že uhasl, ale také prohloubit manželské pouto.

etezru.jpg

Foto: Netflix

Zprvu je Brad tím „špatným“ a trochu zkaženým klukem a Cooper dokonalým manželem, který se snaží své ženě dávat, co může a přesto to nestačí. Vzhledem k událostem a tomu, jak Billie neustále míchá kartami, se ale role postupně obracejí. Na konci první série se pak zdá, že se Billie rozhodla pro záchranu manželství. Také druhá série skončila manželstvím, nicméně už bez Coopera.

Ted nebo Barney (Jak jsem poznal vaši matku)

Ačkoli není pochyb o tom, že Ted Robin skutečně miloval (vždyť to proflákl už snad v prvním díle a navíc byl celý příběh spíše o ní než o Tracy), spřízněnými dušemi skutečně nebyli. Ted sice mohl Robin nabídnout životní jistotu, spokojenou rodinu a vztah, ve kterém by byli partneři zároveň nejlepší kamarádi, ale tím by ji spíš přivedl do hrobu než k oltáři.  

Jak moc byly povahy Robin a Teda odlišné, tak moc byly povahy Robin a Barneyho stejné. Nakonec to byl Barney, kdo Robin alespoň přiměl k tomu, aby uvažovala o svatbě a o dělání kompromisů. Pro mnohé byli také jako pár více kompatibilní, co se týče atraktivity (s čím bohužel nemůžu souhlasit). Podtrženo sečteno, Robin a Barney měli zůstat spolu.

6499c40796f7dHimym.jpg
Zdroj foto: Profimedia

Zdroj info: Autorka článku, eonlineewnewsweekscreenrant

Čtěte také:

Reklama