Česká televize

Místo zločinu Ostrava
Třináctidílný seriál z moravsko-slezské metropole odstartuje dnes 6. ledna ve 20:05 hodin na ČT1. Jednotlivé díly jsou inspirované případy, které policie na Ostravsku vyšetřovala v uplynulých letech. Ústřední dvojici tvoří kriminalisté Honza, kterého hraje Stanislav Majer a Ema ztvárněná Pavlínou Beretovou.

5e12f9cfdcdcaimage.png

Poldové a nemluvně
10. ledna večer bude mít premiéru první díl rodinného detektivního seriálu Poldové a nemluvně. Rodina Mlejnkových se musí vyrovnat nejen s čerstvým důchodcem ve svých řadách, ale i s vraždou, která otřese celým městem. V seriálu hraje například Svatopluk Skopal, Taťána Medvecká, Marek Němec, Radek Holub nebo Marek Adamczyk.

5e12f9a5cfa0fimage.png

Stockholmský syndrom
První díl dvoudílného detektivního dramatu vstoupí na obrazovky České televize 12. ledna a druhý bude následovat o týden později, 19. ledna. Vše odstartuje nečekaný útok rotvajlera na dceru kriminalisty Viktora Mojžíše a jeho následný konflikt s majitelem psa. Ve Stockholmském syndromu se představí David Švehlík, Zuzana Mauréry či Martin Finger.

5e12f9ff53401image.png

Zrádci
Vysílat se v novém roce budou také Zrádci, šestidílný seriál režiséra Viktora Tauše zavede diváky do života drogového dealara a policejního informátora Davida Frýdla. Ve zrychlené podobě s ním prožijí tři týdny, ve kterých nahlédnou do fungování českovietnamské drogové mafie, která v Česku ovládá víc než 70 procent trhu s pervitinem.

image.png

FTV Prima

Po hlavě
Svůj vůbec první původní seriál si připravila stanice Prima Cool. Jmenuje se Po hlavě a diváci ho budou moci vídat od 3. února každé pondělí ve 20:15. Mladý ale ne moc perspektivní Indy (Petr Buchta) je opravdu smolař. Jak jinak by se mu „poštěstilo” přijít prakticky v tu samou chvíli o práci i o holku? Jediné, co mu zbývá, jsou skvělé nápady. Ty se rodí v hypermoderním řídícím centru, kde operuje Indyho mozek (Igor Chmela). Indy svému mozku pozorně naslouchá, ale ne vždycky poslechne, co mu radí. A mezitím kolem propuká chaos.

5e12fabd27adfimage.png

Slunečná
V sobotu 11. ledna ve 202:15 nasadí televize Prima nový seriál pojmenovaný podle statku Slunečná, kde se bude odehrávat většina děje. Sestry Týna a Sylva se budou dohadovat o osudu rodinného statku. Zatímco Týna ho chce zachovat, Sylva by ho nejraději prodala. Do děje vstoupí také investor Janek, který jedné ze sester poplete hlavu. Diváci uvidí například Terezu Brodskou, Evu Burešovou nebo Báru Jánovou.

5e12fb1d3288cimage.png

Einstein
Těšit se můžete v novém roce také na herce Vojtu Kotka, který ztvární hlavní roli v seriálu Einstein. Ten si zahraje pravnuka Alberta Einsteina, svérázného profesora, který vyučuje fyziku na univerzitě a začne se podílet na vyšetřování vražd. 

5e12fb4a0621bimage.png

TV Nova zatím o chystaných seriálových novinkách neinformovala. 

Foto: Česká televize, Profimedia, FTV Prima

Reklama