Seriál Wednesday o člence Addamsovy rodiny předznamenal jeden z trendů letošního roku, kterým je gotický styl. Herečka si ze své seriálové postavy vzala příklad a mnohé její outfity jsou tímto temným stylem inspirované. Co dalšího najdeme v jejím šatníku?

Na premiéru seriálu loni v listopadu dorazila Jenna jako temná princezna nebo díky závoji spíše jako temná nevěsta. Černé šaty z mačkané látky, jejichž vrchní část tvořila podprsenka, disponovaly krajkovými vsadkami a vysokým rozparkem. Šlo o model značky Versace.

63ce8126deae7obrazek.jpg
Foto: Profimedia

Za svůj výkon v seriálu byla herečka nominována na Zlatý glóbus, takže samozřejmě nesměla chybět na slavnostním večeru. Cenu za herectví sice nevyhrála, ale nějakou módní bychom jí klidně udělili. Tentokrát nesáhla po černé, ale zvolila béžovou. Červený koberec opanovala v róbě Gucci s důmyslnými průstřihy. Překrásné byly i šperky od Tiffany & Co.

63ce815201be1obrazek.jpg
Foto: Profimedia

Herečce padnou nejen šaty, ale výborně vypadá i v pánském looku. Když opouštěla televizní studia, měla na sobě kalhotový kostýmek s krátce střiženým sáčkem, kravatou a bílou košilí. K tomu měla stříbrné boty na platformě.

63ce81a0d6ed9blobid0.jpg
Foto: Profimedia

Hodně rafinovaný model opět v gotickém stylu oblékla u příležitosti rozhovoru s Jimmym Kimmelem. A trochu v něm připomínala princeznu Koloběžku, protože působila oblečeně – neoblečeně. Krajka vypadala jako utkaná z jemné pavučinky a šlo o šaty z podzimní kolekce značky Dion Lee.

63ce81aa8318fobrazek.jpg
Foto: Profimedia

V krajkách a transparentních materiálech si herečka libuje, což dokázala i dalším černým modelem Saint Laurent. V něm dorazila na předávání cen Critics' Choice Awards. Pod šaty ukázala kalhotky s vysokým pasem.

63ce81e4a0043blobid0.jpg
Foto: Profimedia

Znovu pánský styl, znovu kombinace černé a bílé a znovu skvěle vypadající Jenna Ortega. Kostýmek s dvouřadým sakem si vzala na filmový festival SCAD.

63ce82218358fobrazek.jpg
Foto: Profimedia

Herečka si nenechala ujít pařížský týden módy, v rámci něhož navštívila módní show značky Valentino, se kterou spolupracuje. Oblékla nahé šaty z krajek. A dobrým kontrastem, co se materiálu týče, k nim byl mohutnější černý kožený kabát. 

63ce82a88b0aaobrazek.jpg
Foto: Profimedia

Zdoje: Elle, Vogue, Profimedia, Instagram Jenna Ortega

Čtěte také: