Monica-geller.jpg
Zdroj foto: Profimedia

Courteney zná pravděpodobně každý právě z již zmíněného seriálu, který miluje a u kterého se směje již několikátá generace. Z party třicátníků je pro mnohé právě Monica tou nejoblíbenější postavou. Z roztomilé baculky se stane krásná žena, která okouzlí nejednoho muže, ale zároveň je stále svá, se svým charakteristickým smyslem pro humor a pořádek.

Kdo není fandou sitcomů, možná bude mít rád horory. Courteney se objevila ve všech šesti dílech hororového thrilleru Vřískot.

V minulosti měla herečka vztah s hercem Michaelem Keatonem, v roce 1999 se provdala za svého kolegu Davida Arquetta, s nímž má dceru Coco. Leckoho by mohlo toto krásné jméno překvapit. Courteney původně chtěla svou dceru pojmenovat po sobě, ale Davidovo židovské náboženství dává přednost tomu, aby se dítě nejmenovalo po žijících příbuzných. Nakonec pár zvolil kompromis a Coco je tedy vlastně zkratka počátečních dvou písmen ze jména a příjmení herečky, jak potvrdil David Georgovi Lopezovi v talk show Lopez Tonight v roce 2010. Manželství Davida a Courteney oficiálně skončilo v roce 2013. Nyní herečka žije se zpěvákem a muzikantem Johnem McDaidem.

Courteney-and-coco.jpg
Zdroj foto: Profimedia

Courteney je v kontaktu se všemi dalšími představiteli hlavních postav seriálu Přátelé. Zejména s herečkou Jennifer Aniston je si Courteney velice blízká. Jennifer je dokonce kmotrou Coco. Jedna pro druhou zde také byly v dobách rozvodů. Jennifer s Lisou Kudrow stály také po boku Courteney při odhalování její hvězdy na hollywoodském chodníku slávy.

Zdroj info: peoplemirrornews24, wikipedia

Reklama