Televize Prima chystá na podzim pro diváky zbrusu novou, hvězdně obsazenou seriálovou novinku Přístav. V hlavních rolích se představí celá plejáda předních českých herců v čele s Martinem Dejdarem, Vandou Hybnerovou, Filipem Blažkem, Jitkou Schneiderovou, Martinem Zounarem, Petrem Čtvrtníčkem, Kateřinou Kairou Hrachovcovou, Pavlem Řezníčkem, Norbertem Lichým a celou řadou dalších.

pristav

Přístav je pro většinu z nás synonymem klidu. V přístavu se ale také mohou zvednout vlny a rozpoutat řetězec nečekaných událostí. V seriálu Přístav takové vlny zvedne jediný hausbót, který připluje ze svého pražského kotviště s hlavním hrdinou Markem Skálou (Martin Dejdar) na palubě.

pristav

Marek, bývalý prvoligový hokejista a čerstvě také bývalý tělocvikář, se rozhodl, že jeho život potřebuje nabrat nový vítr do plachet. Změní kotviště i profesi a spolu s kamarádem z mládí Romanem Marešem (Filip Blažek) znovu zprovozní opuštěnou hospodu Přístav v chatové osadě Zátoka. A vyprávění o životě v jedné osadě na břehu řeky, kterému rozhodně nechybí nadhled a humor, může začít.

pristav

„Jedná se o pohodový seriál z chatařského prostředí, který nabídne spoustu humorných situací, slunce, vody, léta a letních osudů mnoha postav. Věřím, že v něm diváci objeví jeho specifickou poetiku, zavzpomínají na své zážitky od vody a nechají se celý podzim provádět příběhy jeho hrdinů,“ zve diváky na seriálovou novinku Primy její generální ředitel Marek Singer.

Katka

Přístav budou mít diváci možnost sledovat na obrazovkách Primy každé pondělí a středu po 20.00 hodině. První díl televize Prima odvysílá již v pondělí 24. 8. 2015.

dejdar

Reklama