Máte ráda české seriály? A co třeba Místo nahoře, který vysílala Česká televize se Simonou Stašovou, Miroslavem Táborským a Barborou Seidlovou v hlavních rolích?

 

Natáčení nových dílů trvalo jen 84 dní.

 

Pokračování seriálu se přesunulo na Novu a minulou neděli 4. prosince poslední klapka ukončila natáčení. Vzniklo třináct nových dílů, ve kterých se opět setkáte s obyvateli malého města a blízkého satelitu.

 

Natáčení Místa v životě, jak se pokračování seriálu jmenuje, neprobíhalo ve studiích. Všechny scény vznikaly v reálu, přesněji ve Slaném a ve vilovém satelitu nedaleko Mníšku pod Brdy. Natáčení odstartovalo 12. července a trvalo celkem 84 dní. Na obrazovce televize Nova se seriál objeví již v příštím roce.

 


O co v seriálu půjde

 

Na křižovatce života se tentokrát ocitají hlavní hrdinové Jan Kadlec (Ondřej Vetchý) a Martina Lukešová (Barbora Seidlová). Netuší, že jejich očekávané dítě i vztah jsou v ohrožení a že události jejich života se budou odvíjet úplně jinak, než očekávají.


Nové peripetie v životě zažívají i Lukešovi, rodiče Martiny, kteří v minulé sérii společně zvítězili nad nepřízní osudu. Jaroslav Lukeš (Miroslav Táborský) je velmi úspěšný v práci, Věra Lukešová (Simona Stašová), konečně zdravá, objeví zálibu v alternativní přírodní medicíně.

 

V Místě v životě není nikdo bez problémů


Kromě hlavních hrdinů se v seriálu objeví i „staré známé tváře,“ jako např. bezcitný podnikatel Rokyta (Tomáš Hanák), svérázný policista Šrédr (Bohumil Klepl), bývalá manželka Kadlece (Barbora Munzarová) a další.

Novou rodinou, jejíž osud budeme sledovat, jsou Janatovi. Úspěšný právník (Jan Hrušínský) a místostarostka Žďáru (Anna Šišková) žijí na pohled klidný život se svými dvěma syny. Ale i s nimi si osud pěkně pohraje.


Máte ráda seriály ze života? A který konkrétně? Nebo dáváte raději přednost sledování telenovel, ve kterých vždy vše dobře dopadne? 
Reklama