Tři tyrolské obce Serfaus, Fiss a Ladis se v uplynulých letech plným právem zařadily mezi alpské specialisty na rodinnou dovolenou. Lyžařské areály o úctyhodné celkové ploše 125 000 metrů čtverečních jsou vyhrazeny exkluzivně pro děti, které se zde bez tlaku a stresu naučí vytáčet své první obloučky na sněhu.
5bea99faea9e7obrazek.png
Rodinné zimní radovánky (c) Andreas Kirschner

Lyžařská oblast je ideální pro všechny, kteří chtějí vyrazit na sjezdovky s celou rodinou. Rozmanitá hřiště a zážitkové sjezdovky, atrakce, různé dobrodružné parkury nebo multimediální tematická sjezdovka „Murmlitrail“ zajistí, že děti nebudou mít na nudu ani pomyšlení. A pro potomky, kteří jsou si na lyžích či snowboardu už jistější, jsou zde zábavní areály s překážkami a tréninkovými místy pro triky a freestyle skoky.
5be58cb522a76obrazek.png
Lyžování na nejvyšší úrovni Serfaus-Masner (c) Andreas Kirschner

Děti se díky odborné péči lyžařských instruktorek a instruktorů z lyžařských škol v Serfausu a Fissu-Ladisu snadno naučí základům lyžování i snowboardingu, a to hravou formou bez jakéhokoliv tlaku a stresu. V Serfausu najdeme dětský areál Kinderschneealm pod prostřední stanicí lanovky Komperdellbahn, v centru obce pak „Lyžařskou loučku Murmlipark“ a ve Fissu-Ladisu zase Bertinu zemi dětí (Bertas Kinderland) u střední stanice lanovky Sonnenbahn.
5be58cfb964d2obrazek.png
Prázdniny pro děti i rodiče (c) danielzangerl.com

Nejmenší adepti lyžařského umění tu záhy vykrouží ve sněhu své první obloučky. Využívají se přitom progresivní a mezinárodně oceněné výukové metody. Nápadité učební pomůcky a oba roztomilí maskotci, svištík Murmli a kravička Berta se postarají o to, aby se dny, strávené v lyžařských školách staly pro malé zimní sportovce  nezapomenutelným prázdninovým zážitkem.

A když se k polednímu přihlásí o svá práva žaludek, přesunou se děti spolu s instruktory ze svahu do speciálních restaurací pro děti. Aby nedocházelo k zbytečným čekacím dobám, mají jednotlivé lyžařské kurzy v hlavních prázdninových obdobích stanoveny různé počáteční časy příchodu na oběd.
5be58d11a05e9obrazek.png
K zimní dovolené patří i procházky (c) danielzanger.com

Ani ve večerních hodinách nemá nuda sebemenší šanci. Trojice spektakulárních nočních představení se světelnými a pyrotechnickými efekty: Adventure Night v Serfausu, Nightflow ve Fissu a Magic Ladis unese zimní hosty do světa akrobacie a brilantních ukázek lyžařského umění v podání lyžařských škol ze Serfausu a Fissu-Ladisu.

Díky tolika rozmanitým možnostem zábavy je jedna věc naprosto jistá: Serfaus-Fiss-Ladis je ideální prázdninovou destinací pro celou rodinu!

Reklama