Velká letní soutěž už je definitivně pryč, je to jasné, už když se podíváte z okna. Stromy se začínají barvit, máme vinobraní, prostě podzim jak má být.

Pro jednu z vás je bude podzim ale ještě barevnější a barvitější než obyčejně. Není žádné tajemství, že hlavní cenu 15 000 korun vyhrála Sepy. Ta si ovšem udělala s manželem a synem Daníkem výlet do Prahy a peníze si vyzvedla u nás v redakci.

Když jsme viděli, jakou má radost, měli jsme radost také. Peníze se prý budou akorát hodit, ujistila nás Sepy. Z redakce ještě celá spokojená rodinka jela utratit část výhry do mořského akvária v Praze Holešovicích, protože Daník měl slíbené rybičky, na které se moc těšil.

Venku svítilo sluníčko (skoro jako malý Daník), na výletování počasí jako stvořené. Sepy nám také určitě napíše, jak se jim líbilo v akváriu.

Redakce tedy ještě jednou gratuluje a děkuje všem účastnicím za jejich aktivitu, stejně tak děkujeme za projevenou věrnost čtenářkám, které nás dále navštěvují, i když zrovna neběží klikací soutěž! :-)

Tady je několik fotografií, jak to slušelo Sepy, synkovi a penězům u nás v redakci.

 

 

Reklama