Ve středu jsem vám slíbila celou reportáž z úžasné módní přehlídky, která patřila ženám od padesátky výš. A víte, co mě na té akci nejvíc zaujalo? Neodbytný pocit, že slovo „senior“ sem vůbec nepatří. Přesvědčte se samy!

Bylo to vtipné, zábavné a hodně inspirativní.

Škoda, že se podobné akce nepořádají častěji. Rozhodně bych je doporučila všem ženám, které s přibývajícím věkem ztrácejí sebevědomí, chuť na sobě pracovat a pomalu to „balí“. Věty typu: „To už pro mě není, to je jen pro mladé, hubené...“ a podobně znám z diskuzí pod svými články velmi důvěrně a čítám je častěji, než bych si přála. Především těmto ženám bych chtěla podobnou přehlídku doporučit.

Na světě totiž existuje jedna spravedlnost. Čas se nezastaví nikomu, záleží jen na nás, jak moc si stárnutí připustíme k tělu. Nejde o to být diblíkem, oblékat se a líčit stejně jako v osmnácti, ale mít snahu jít s dobou, stále se vyvíjet, experimentovat a hlavně být ve svém těle spokojená. Padla tam zajímavá otázka, a já bych ji ráda položila i vám, milé dámy: „Kdy podle vás začíná žena stárnout?“

Odpovědi byly různé, ale já mám jedinou. Když o sebe přestane dbát. Když nad svým vzhledem mávne rukou a řekne si, že už to nestojí za to. Když zestárne duševně.

Ve zralém věku platí víc než kdy jindy stará pravda: Krása vyzařuje z duše. Když se žena cítí v pohodě (a k tomu jí hezké oblečení, upravený make-up a pěkný účes určitě pomáhají) bude krásná nejen pro sebe, ale i pro své okolí. A to bylo na přehlídce Senior fashion vidět. Z každé z účastněných modelek (z řas „normálních“ žen) vyzařovala neskutečná energie, chuť do života a sebevědomí, které bylo fakt nakažlivé.

Těmto ženám patřil velký obdiv a zasloužený potlesk!

NA PŘEHLÍDCE SE PODÍLELY TYTO ZNAČKY:

Móda: Camaieu,Takko, Promod, Orsay, Decathlon, Baťa

Líčení: Douglas, Sephora, Yves Rochere, Inglot

Doprovodná prezentace: Čedok, Kanzelsberger, Yves Rocher, Eiffel Optic

Přehlídka se konala v Centru Černý Most

Více najdete na www.centrumcernymost.cz

Staňte se fanoušky Facebooku na https://www.facebook.com/centrumcernymost?fref=ts

Centrum Černý most

Čtěte také:

Reklama