Oblíbená aviváž Silan vám přináší nové vůně pro vaše prádlo!

Představte si nádherný sen, ve kterém se přenesete na svěží letní louku prostoupenou vůní čerstvě natrhaných květin. Tak příjemný pocit si nyní můžete kdykoli vybavit díky oblíbené aviváži Silan. Tato značka společnosti Henkel ČR představuje poslední inovaci v péči o tkaniny – Silan Fresh Iris. Vaše oblečení prostoupí výjimečnou, nádhernou a dlouhotrvající příjemnou vůní fialových květů rostliny Iris. Silan Fresh Iris zanechá vaše prádlo po vyprání na dotek jemné a voňavě svěží.

Kouzlo kosatců Iris (v řecké mytologii byla Iris bohyní duhy) inspiruje umělce a malíře již po celé generace – od holandských mistrů až po Vincenta Van Gogha. Květy Irisů najdeme v paletě odstínů fialové a modré, kterou můžeme spatřit na letním nebi. Tvarem připomínají meč a voní omamnou sladkou vůní jako fialky. Po staletí byla vůně Irisu využívána jako přírodní parfém. Římané ji údajně používali pro navonění rukavic a k okořenění vína. A popularita těchto květů od té doby nevybledla. V letošním roce byla barva Iris zvolena barvou roku.

Svěží letní vůni této oblíbené květiny nyní objevili i experti společnosti Henkel a zařadili ji do řady aviváží Silan Classic. Nový Silan Fresh Iris přináší kombinaci vůně modrých kosatců a svěžesti horského vodopádu. Speciální dlouhotrvající parfém zajistí, že vaše prádlo bude svěže vonět i dlouho po vyprání. Tuto fialovou variantu najdete na obchodech v 1l anebo 2l lahvi.

Oblíbená řada aviváží Silan Classic nyní přichází v nové podobě a s novými názvy. Nádherná květinová svěžest se skrývá nejen v samotné aviváži, ale je patrná již na první pohled díky inovovanému vzhledu láhví. Používání aviváží Silan Classic má řadu výhod. Vaše čerstvě vyprané prádlo je krásně hebké a jemné, příjemně se nosí, lépe se žehlí a méně se mačká.

 

Portfolio aviváží Silan Classic:

  • Silan Fresh Iris – NOVINKA  přináší vašemu prádlu hebkost a dlouhotrvající květinovou vůni fialových kosatců Iris a svěžest horského vodopádu.
  • Silan Fresh Breeze – dodá vašemu prádlu hebkost a svěží vůni letního vánku kombinovanou s vůní čerstvých květů.
  • Silan Sunny Fresh – vaše prádlo bude po použití této aviváže hebké a při každém přivonění vám připomene svěží letní ráno.
  •  Silan Rain Fresh – propůjčí vašemu prádlu na dlouhou dobu příjemnou hebkost a neopakovatelnou svěží vůni, kterou je prostoupena příroda po dešti. 

Všechny varianty inovované řady Silan Classic jsou k dostání od 15. 4. 2008 v síti prodejen v 1l balení za DMOC 69,90 Kč a 2l balení za DMOC 129 Kč.

 

Více o Silanu najdete na www.silan.cz

 

Jaké vůně aviváží máte oblíbené? Co pro vás znamená vůně vypraného prádla? Napište nám o tom!

 

Reklama