Hezké dobré ráno všem ženám i mužům-in,
dnes se mi spalo moc pěkně, jelikož jsem věděla, že nemusím vstávat brzy do práce. Mám totiž dovolenou. Nějaký sen se mi i zdál, jen nevím jaký. Ráno jsem si nic nepamatovala, takže nic důležitého :o)
Sen, na který nikdy nezapomenu, se mi zdál už před sedmi lety a byla to taková předzvěst. To je slovo, co? :o)
Byla jsem krátce těhotná a k ránu se mi zdál sen, že jsem v nemocnici. Zřejmě v porodnici, protože ve snu ke mně přišla zdravotní sestřička a přivezla dvě miminka. Chlapečka a holčičku. Kluk byl nádherný, světlé vlásky a velké oči. Holčička byla něčím zvláštní. Ne až tak hezká. Automaticky jsem řekla: ,,Jé, sestři, ten chlapeček je náš, že jo?" Ona se na mě podívala a odpověděla. ,,Ano, ale nejdřív tu máte tu holčičku." V tom jsem se probudila.
V duchu jsem se utěšovala, že holčička byla také hezká a docela jsem byla ráda, že jdu hned ráno k lékaři na prohlídku.
Dopadlo to tak, že gynekologovi se něco nezdálo a poslal mě do nemocnice na podrobnější ultrazvuk. Tam zjistili, že plod ve mně umřel a musela jsem na potrat, nebo spíše vyčištění, v termínech se příliš nevyznám. Byla jsem strašně smutná, bylo mi do breku a přemýšlela jsem o zvláštním snu. Došla jsem k tomu, že jsem zřejmě čekala holčičku, která by byla nemocná nebo postižená. A tak to dopadlo, jak dopadlo. Myslím, že nakonec dobře.
Rok poté jsem otěhotněla znovu a narodil se nám krásný kluk. Světlovlasý s velkýma očima.
Vaše edith1975Milá edith1975,
asi to tak mělo být. Přeji vám hodně štěstí a už žádné podobné sny.

Reklama