Krásný slunečný den!
Vlasy dělají ženu ženou, šaty člověka člověkem.
Před několika lety mě manžel přemluvil, abych si nechala udělat trvalou. Moc se mi nechtělo, protože účes, který mě dělal a dělá tím, čím jsem, si a nechci měnit. Sluší mi, nezabere mnoho času na údržbu.
Nakonec jsem podlehla, šla ke kadeřnici, cca 2 hodiny jsem trpělivě snášela zásahy do mých vlasů a výsledek byl ohromující. Vypadala jsem krásně a ve společnosti jsem sem tam zaslechla lichotku, jak mi to sluší.
Nic netrvá věčně, i mistr tesař se utne. Bohužel se uťal na mých vlasech. Trvalou jsem měla mít 15 minut, ale kadeřnice na to nedbala. Po víc jak půlhodině se začala konečně věnovat mé ozdobě - vlasům. Když jsem ji pozorovala v zrcadle, zdála se mi jiná. Pořád něco hledala a chodila telefonovat jiné kadeřnici, jestli má nějaký konkrétní přípravek. To jsem netušila, co mě ještě čeká. Zaplatila jsem a šla domů.

Ráno, když jsem vstávala, všimla jsem si, že na polštáři mám nějak moc vlasů. Prsty jsem si prohrábla účes a chuchvalec vlasů mi zůstal mezi nimi. Ztuhla jsem, vždyť večer mám jít na večírek. Hned ráno jsem zašla za kadeřnicí, a ta se nechala sprostě zapřít. Tedy věděla, že mi trvalou nechala velmi dlouho.
Nakonec mi pomohla kamarádka, také kadeřnice. Celou trvalou mi ostříhala na semiš, vlasy nabalzamovala a já celou dobu brečela, protože jsem vypadala jako ušaté torpédo.
Horší to bylo na večírku. Když jsem vešla, lidé ztichli a hleděli. Paní večírku se osmělila a potichu se zeptala, jestli je to nová móda. Řekla jsem jí, že ne, jen jsem prohrála sázku. Opět jsem stoupla v očích přítomných. Stejně se brzy dověděli pravdu. Na další sešlosti se smáli, že jsem dobře zatloukala. Nezlobili se na mne, jen jeden známý mi říkal, že až budou hledat kompars do koncentráku, že ví, kam jít.
Od té doby mám opět své pouze trošku vlnité nakrátko ostříhané vlasy. Stříhám se sama, jen na délku potřebuji „kompars".
arjev


Milá arjev,
to bych reklamovala a žádala odškodnění...
Reklama