Sdružení Krav Maga Global CZ a společnost AVON při příležitosti Mezinárodního dne žen společně uvádějí další řadu workshopů pro ženy a dívky „Nenechte si ubližovat“ zaměřených na sebeobranu. Semináře se tentokrát věnují bezpečnosti v restauracích, barech a klubech a je možné je navštívit ve třech českých metropolích.

Kurzy sebeobrany proběhnou 8. března 2014 od 13:00 v Praze, Hradci Králové a Liberci. Účastnice se mohou těšit na výuku nejúčinnějšího sebeobranného systému na světě Krav Maga. Vstupné na tříhodinový seminár je 100 Kč a celý výtěžek z něj poputuje na konto veřejné sbírky AVON proti domácímu násilí. Vybrané finanční prostředky budou použity na podporu dalších charitativních aktivit v oblasti prevence násilí na ženách.

Součástí pražského semináře je také večerní party „Nenechte si ubližovat,“ která proběhne v P.M. clubu od 20:30. Akce se zúčastní zpěvačka Dannie, DJ Robot a také herečky a ambasadorky projektu Nenechte si ubližovat Aneta Krejčíková a Patricie Solaříková. Účastnice seminářů mají vstup zdarma, ostatní 100 Kč.

„Jsem velice ráda, že můžeme opět podpořit tyto oblíbené a hlavně důležité kurzy. Naším cílem je přesvědčit ženy, že každá z nás má právo cítit se bezpečně a sebevědomě,“ uvedla ředitelka Avonu pro Česko a Slovensko Andreea Moldovan. „Bary a kluby patří mezi velice riziková místa. Proto jsme se rozhodli zaměřit tyto semináře na bezpečnost v uzavřených prostorách,” dodal Jakub Otipka, ředitel a hlavní instruktor české pobočky Krav Maga Global.

Policie ČR v roce 2013 zaznamenala 182 vražd, 2331 případů vyhrožování, 520 případů nebezpečného pronásledování a 572 případů, kdy byl násilník vykázán z domova. Kromě toho policie registrovala 589 znásilnění.

Workshopy „Nenechte si ubližovat“ jsou vyústěním stejnojmenné kampaně, která běží na Facebooku a YouTube od listopadu minulého roku. Tato kampaň formou 5 krátkých filmů radí, jak se chovat v krizových situacích, jako jsou domácí násilí, stalking nebo znásilnění. Videa již shlédlo více než 45 tisíc uživatelů.

LOKALITY
vše 8. března 2014, 13:00 – 16:00

PRAHA:
P.M. club & cocktail music bar
Trojická 10
Praha 2

HRADEC KRÁLOVÉ:
Sportovní hala Třebeš
Na Potoce 30
Hradec Králové

LIBEREC:
Tenis Restaurant Liberec
Fibichova 929
Liberec

VÍCE INFORMACÍ: www.nenechtesiublizovat.cz

PŘIHLÁŠENÍ NA SEMINÁŘE: http://www.krav-maga.cz/clanky/nenechte-si-ublizovat6.html

VIDEA: http://www.youtube.com/user/nenechtesiublizovat

FACEBOOK: https://www.facebook.com/NenechteSiUblizovat


O společnosti Avon
Avon, společnost pro ženy, je přední celosvětová kosmetická společnost s ročním obratem téměř 11 mld. dolarů. Jako jedna z největších společností na světě v oblasti přímého prodeje své výrobky prodává prostřednictvím více než 6 milionů aktivních nezávislých reprezentantů. Produkty Avonu jsou dostupné ve více než 100 zemí. Nabídka zahrnuje dekorativní a pleťovou kosmetiku, vůně, módu a vybavení pro domácnost. Mezi nejznámější značky patří Avon Color, ANEW, Skin-So-Soft, Advance Techniques a Luxe.
www.avonpress.cz
 


Krav Maga
Krav Maga je izraelský sebeobranný systém, z hebrejštiny volně překládán jako boj z blízka, který používají přední bezpečnostní sbory po celém světě (FBI, CIA, policejní jednotky SWAT či třeba izraelská armáda – IDF nebo tajná služba Mossad). Tento sebeobranný systém se v současné době rozšiřuje do měst po celé České republice a snaží se naučit své žáky, jak řešit různé krizové situace, ve kterých se mohou v běžném životě ocitnout. Od svého vzniku byla KMG největší a nejprofesionálnější Krav Maga organizace na světě. V současné době má pobočky ve více než 70 zemích na všech kontinentech. V roce 2007 se k těmto zemím připojila i Česká republika.
www.krav-maga.cz

Reklama