O 12 finalistkách 2. ročníku MISS Full Of Beauty se rozhodne již tuto sobotu 5. dubna. Ženy „krev a mléko“ z České a Slovenské republiky budou bojovat o postup do finále v Sametové restauraci v Praze na Národní třídě.

finale

V porotě usedne zpěvačka a herečka - Linda Finková, zpěvák, pilot a poslanec parlamentu ČR – Marek Černoch, spisovatel, scénárista, publicista a kandidát do Evropského parlamentu – Radek John, majitelé plus size modelingové agentury Full Of Beauty – Markéta Zámyslická, Roman Fareq a Nina Mlynarczyková, choreografové soutěže Radek Adonai a Michal Prudil a též vítězka 1. ročníku MISS Full Of Beauty 2013 – Theresa Canti.

Základní kola MISS Full Of Beauty 2014 proběhla 8. března v Brně, a poté 22. března v Praze. Ze skoro 150 přihlášených žen a dívek z Čech a Slovenska se jich do semifinále probojovalo 29. V základních kolech se potkávaly ženy a dívky různé výšky i různého věku, jelikož soutěž tyto limity nemá. Neomezuje ženy ani tím, zda jsou svobodné či vdané, mají-li děti či nemají. Jediným limitem je konfekční velikost 44 a výše. Sešla se na nich tedy pestrá škála krásných zástupkyň oblých tvarů České a Slovenské republiky. A že soutěž skutečně boří mýty a není svázána předsudky a pravidly „tabulkových“ soutěží MISS, se asi nejvíce ukázalo v případě hluchoněmé účastnice, která přišla s tlumočnicí, prošla základním kolem za naprosto stejných podmínek jako ostatní ženy a dívky a postoupila do semifinále. V Brně zas porotu okouzlila velmi mladistvě vyhlížející 41letá žena, která též postoupila do semifinále. Těšit se tak můžete na ženy a dívky ve věkovém rozpětí 20–41 let.

vitezka

Vítězka loňského ročníku, Tereza Hlavsová

Na finálovém galavečeru 1. ročníku MISS Full Of Beauty 2013, které se konalo 28. 9. 2013, v divadle Hybernia, byl Radek John předsedou poroty. Přestože nyní, v době volební kampaně, je jeho program velmi nabitý, na semifinále a výběr 12 nejkrásnějších a nejcharismatičtějších „boubelek“ pro 2. ročník této soutěže si čas udělal.

Zatímco v základních kolech se dámy představily, předvedly svou chůzi a poté s choreografem otestovaly své pohybové schopnosti, semifinále bude pro ně trochu náročnější. „Na semifinále si dámy budou muset poradit s ukázkou volné disciplíny, kterou se chtějí prezentovat na finále a také si vyzkoušíme jejich schopnost pohotově reagovat. Vypořádat se také poprvé budou muset i s rozšířenou porotou,“ říká produkční managerka společnosti Markéta Zámyslická.

theresa

Čtěte také:

Zdroj: tisková zpráva, foto: Petr Kurečka, Eva Javůrková a Ladislav Rižák

Reklama