Jde do tuhého! Půvabná a přirozená Linda Finková s evidentně spokojeným a zářícím Radkem Johnem rozhodli o 12 finalistkách 2. ročníku MISS Full Of Beauty 2014!

Semifinále MISS Full Of Beauty, které se konalo v sobotu 5. dubna se neslo v uvolněném a přátelském duchu. Linda Finková odzbrojila všechny svou bezprostředností a vtipem, Radek John v sobě nezapřel svou publicistickou profesi a kladl soutěžícím jasné a velmi přímé otázky.
Poslanec Marek Černoch hodil politické starosti na chvíli za hlavu a svou laskavostí podporoval každou ze zúčastněných semifinalistek.

jj

Radek John a Markéta Zámyslická

df

 Loňská vítězka Theresa Canti a Marek Černoch

trr

Marek Černoch a Linda Finková

Jména 12 finalistek 2. ročníku MISS Full Of Beauty jsou už známá! Osmičlenná porota rozhodla. „Nebylo to vůbec jednoduché, protože všechny semifinalistky byly úžasné,“  říká za celý tým ředitelka soutěže Nina Mlynarczyková.

Ukázky volných disciplín byly opravdu rozmanité. Floristky vázaly kytice, zpívalo se v kroji, tančila se polka, moderní i břišní tance také proběhly, dokonce i baletní vystoupení, recitace či vystoupení typu „Na stojáka“.

„Už druhou nebo třetí generaci zažívají české dívky a ženy společenský a mediální diktát, aby byly co nejštíhlejší. Tato přímo společenská povinnost vede u mnohých z nich k totální frustraci. Vrcholem nekorektního mediálního diktátu je umělé zeštíhlování dívek na fotografiích v časopisech pomocí počítačových programů. Je třeba také někde upozorňovat, že kvalitní, příjemný člověk nemusí být ten nejštíhlejší na světě. Že dokonce charisma nemá nic společného s hubeností. A že ten, kdo překonává své limity dané přírodou, pracuje na sobě, dělá něco užitečného pro jiné, zaslouží uznání. Soutěž Full of Beauty je jedním z těch vzácných hlasů podporujících i dívky a ženy, které jsou charismatické i když nenaplňují přísná kritéria módního diktátu. Proto ji podporuji už od jejího vzniku,“ říká předseda poroty loňského 1. ročníku MISS Full Of Beauty Radek John.

Linda Finková byla velmi upřímná a konkrétní: „Na soutěžích krásy mě štve, že některé dámy mají plastické operace, a nikdo je nevyhodí. Tady na Full Of Beauty mě baví, že je všechno původní a nevidím úpravy, ani umělá gumová prsa.“

třsrj

Finalistka MISS FOB 2014 Denisa Žifčáková

Ve finále 13. 9. 2014 v divadle Hybenia bude o titul Miss Full Of Beauty 2014 bojovat těchto 12 žen:
Kateřina Konečná, Šárka Sváčková, Denisa Žifčíková, Pavlína Procházková, Claudia Srníková, Simona Zrůstová, Marie Švajková, Magdaléna Vytisková, Jitka Bagou Hlinovská, Markéta Nagyová, Kateřina Vejnarová a Květa Bezuchová.

uiuo

Finalistka MISS FOB 2014 Šárka Šváčková

a\xsa

Finalistka MISS FOB 2014 Kateřina Vejnarová

Photo Copyright (c) Morris-Media 2014

Související článek

tisková zpráva

Reklama