Mezinárodní soutěž Art Image Change International, pořádaná pod záštitou Bomton studií, se posunula zase o kousek dál! Semifinále soutěže proběhlo během víkendu 13.-14. 6.2009, kdy se v Bomton Centru krásy sešlo 20 týmů postupujících z výběrového kola. V průběhu příjemných dvou dnů vytvářely soutěžící týmy své proměny, přičemž modelkami byly dámy a dívky vybrané na základě zveřejnění výzvy v médiích. Nutno říci, že se pod taktovkou fotografky Maji Duljević proměnily doslova v modelky profesionální...proměna

proměna

proměna

Soutěžící týmy si pro semifinálové kolo připravily proměnu modelky přesně podle pravidel soutěže. Výsledné aichipráce se nesly ve znamení originality a kreativity ke spokojenosti tvůrců i modelek a pochopitelně i odborné poroty, před kterou stál nelehký úkol - rozhodnout o 9 postupujících. Jak porota vybrala, můžete posoudit právě nyní. Fotografie proměn vidíte na stránkách našeho časopisu a jsou také vystaveny na webových stránkách soutěže www.aichi.cz a www.artchange.cz. O desátém finalistovi rozhodne veřejnost formou sms hlasování v období od 23. 6. do 31. 8. 2009. Zapojte se i Vy a pošlete do finále svého favorita! Od 1. 9. do 1. 10. 2009 rozhodne veřejnost formou sms hlasování o udělení Ceny diváků.

proměna

proměna

proměna

9 finalistů je tedy známo a nezbývá než vyčkat a těšit se na samotné finále, které proběhne ve dnech 25. 9.- 27. 9. 2009. Pro celkové hodnocení čeká na soutěžící dvojí proměna: Ve finálovém kole je to proměna klasická, vycházející ze současných trendů jako teplé tóny, tupé střihy či přirozené líčení, pro galavečer proměna tématická, ve stylu glamour 20. a 30. let 20. století. Galavečer soutěže proběhne dne 1. 10. 2009 v divadle Hybernia v Praze. Všem finalistům držíme palce!

proměna

proměna

proměna