Milé Ž- in, rozchod s mým ex je poměrně bolestivá záležitost, ale když jsem to dala včera večer na papír, tak se mi konečně ulevilo. Svůj výtvor  jsem nakonec roztrhala, takže dnes vám to píšu jinými slovy...

Manželství se mi začalo hroutit, když jsem podruhé otěhotněla. Ex se totiž chytil party rádobysportovců, se kterými chodil do hospody. A jak posléze vyplynulo nejen na pivo a nejen do hospody. Měla jsem rizikové těhotenství a podvědomě se obrnila s nadějí, že dostane rozum.

Moje srdíčko už ale začalo stejně zamrzat, takže když jsem se mu v osmém měsíci omylem nabourala do mailu a tam si přečetla emaily od jeho přítelkyně, v slzách jsem se nezhroutila a když přišel domů, jen jsem mu řekla, že za měsíc budeme mít druhé dítě, takže je nejvyšší čas, aby si uvědomil, co vlastně chce a zachoval se podle toho.

On si beze slova sbalil pár kousků oblečení do igelitky a odešel. A tím naše manželství skončilo. Já za dva týdny porodila, do porodnice za námi nepřišel, ani ho nezajímalo, jestli se má kdo postarat o naši 5tiletou dceru. Za půl roku jsme byli rozvedení. A malá perlička na konec - ex všude vykládá, že jsem ho vyhodila. A mně soukromě sdělil, že čekal na to, že si s miminkem pro něj přijdu k jeho přítelkyni.

Selinka

Text nebyl redakcí upraven.

Ačkoli mě jinak trápí nízký tlak, teď mi začíná být poněkud horko. To, co mě zrovna napadá, není publikovatelné ani pro +18. Selinko, moc vám všem držím palce!

Dnešní téma: Rozchod!

Napište nám, cokoliv vás napadne na téma rozchody. Popište rozchody, kterými jste prošla, způsob, jakým se rozcházíte vy. Napište nám o nejoriginálnějším rozchodu, o kterém jste kdy slyšela.

Své příspěvky na téma ROZCHOD posílejte na adresu

redakce@zena-in.cz

Došlé e-maily budeme v průběhu dneška zveřejňovat a jednu z vás také odměníme. Tentokrát hrajeme o dárkový balíček čajů Pickwick se stylovým hrnečkem.

Reklama