5d2c4d5e50d46obrazek.png
Kdo z nás by nechtěl vypadat dokonale? Známe pomocníka, který se postará o vynikající fotografii, a přitom svého majitele nezruinuje. Nejlevnější model nejlepší fotořady P30 má označení lite a za dostupnou cenu přináší například 24 Mpx čelní fotoaparát pro ta nejkrásnější letní selfie.
 
Všechny modely vlajková řady Huawei P30 jsou naprosté špičky v oblasti fotografování. U P30 lite tomu není jinak a tento nejmladší člen rodiny přináší do své cenové kategorie foto výbavu s podporou umělé inteligence (AI), kterou by uživatel hledal u podstatně dražších modelů. Díky umělé inteligenci dokáže smartphone rozpoznat, na co zrovna jeho majitel míří a podle toho vybere parametry tak, aby záběr vypadal co nejlépe.
 
Přední fotoaparát s 24 Mpx rozlišením a podporou AI využívá umí využít při vytváření selfie funkci zkrášlování. Tato funkce značně zjednodušuje proces retušování uživatele. Když totiž zapne selfie kameru, umělá inteligence rozpozná obrysy obličeje a upraví je tak, aby byl výsledek dokonalý. Například rozjasní zorničky, doplní barvy u očních stínů, vykreslí lepší barevnost rtů nebo zahladí vrásky a drobné vady na pokožce. Stejně jako je tomu v případě stylingového týmu, tak i funkce zkrášlování se přizpůsobí odlišným rysům obličeje a preferencím krásy. Funkci zkrášlování lze navíc použít u videohovorů WeChat v reálném čase.
5d2c4c6e8b184obrazek.png
 
Huawei P30 lite ale není pouze o selfie. Jeho 48 Mpx kamerový modul na zadní straně smartphonu umožňuje díky vynikajícímu rozlišení pořizovat nadšencům do fotografie obrázky vyznačující se krásnou hloubkou ostrosti a jasem. K dispozici je také režim noční fotografie, kdy podává pomocnou ruku umělá inteligence. Ta sama rozpozná fotografovaný objekt a následně vytvoří úžasnou noční fotografii pomocí několika sekundové expozice, kdy překryje velké množství zachycených obrázků.
 

Reklama