seznam.jpg
Foto: Profimedia

Možná by se mohlo zdát, že nastal Selenin den D a že se chystají vdavky. Opak je pravdou, jde o upoutávku na natáčení třetí řady úspěšného televizního seriálu „Only Murders in the Building“. Z fotek to vypadá, že se fanoušci mohou těšit na svatební spiknutí.

Musíme uznat, že to Seleně ve svatebních krajkových šatech v klasickém stylu bez ramínek moc sluší a jistě by se jako nevěsta osvědčila. Nechyběl ani závoj a bílé rukavičky.

Natáčení seriálu proběhlo v New Yorku a sama Selena prozradila jednu nevšednost ve svém Instagramovém příspěvku. Sdílela totiž fotku v šatech, na které pije Coca Colu a vyčuhují jí z pod šatů boty. Leckdo by čekal, že si k takovým krásným šatům obuje elegantní lodičky na vysokém podpatku. Omyl, vzala si pohodlné bílé šněrovací boty značky Dr. Martens s černou platformou a musíme říct, že se nám ten kontrast líbí! K příspěvku napsala: „Nevím, co dodat. Prostě takový běžný den v práci.”

Ve třetí řadě se dle upoutávek k obsazení přidá i herečka Meryl Streep. Selena Gomez čelí v posledních dnech velké pozornosti, a to zejména z důvodu toho, že se stala nejsledovanější ženou na Instagramu – sleduje ji 403 milionů lidí. Nejvíce se v roce 2007 obsazením do role na kanále Disney Channel Kouzelníci z Waverly. Loni v listopadu vydala dokument s názvem My Mind & Me”, ve kterém promluvila o svém boji o duševním zdraví.

Zdroj: wwd, elle, instyle