64b8ff02e1e00gomez.jpg
Foto: Profimedia

Selena Gomez před před pár dny zaplavila sítě čtyřmi fotkami a přidala emotikonu blonďaté ženské hlavy. Královna Instagramu nepotřebovala sdělovat nic dalšího, aby rozpoutala šílenství mezi svými více než 426 miliony sledujícími.

Celkem 7,6 milionů lidí příspěvek olajkovalo a strhla se pod ním lavina komentářů. Zejména na třetí a čtvrté fotografii vypadá Selena s blond hřívou naprosto fantasticky. Někteří fanoušci spekulují, zda nejde o kompilaci starých fotek z roku 2017, kdy měla blond vlasy, jiní si myslí, že se herečka a zpěvačka obarvila na blond.

Ať je to jakkoli, objevilo se mnoho komentářů o tom, jak jí tento vlasový trend sluší, což je rozhodně pravda. Příspěvek zřejmě zveřejnila především jako reakci na aktuálně velmi propagovaný film Barbie s Margot Robbie a trend barbiecore, který boří internet.

S blond vlasy Selena opravdu trochu připomíná ikonickou panenku Barbie. Zvláště na fotografii v mátově zelených šatech, rudou rtěnkou a účesem ve stylu 50. let s jemnými kadeřemi, který je charakteristický pro tehdejší Barbie.

FotoJerzt-2-.jpg
Foto: Profimedia

Zdroj: Instagram/Selena Gomez

Reklama