Karty jsem si nechala vyložit jen jednou a vyplnila se mi snad jen jedna věc, takže jsem tomu nepřikládala nějaký význam.

Ale už několikrát (snad už 7x) jsem si nechávala číst z kávy, to vypijete obyčejnou kávu, jen jednou na začátku zamícháte, pak už ne, ona ten hrníček obrátí na talířek, nechá okapat a pak čte jak z talířku, tak z "lógru".

Musím říct, že hodně věcí se mi vyplnilo, navíc to dělá velice sympatická mladá maminka se 4 dětmi, která ten život taky nemá jednoduchý. Dokonce mi řekla i čísla do sportky a já jsem opravdu vyhrála, sice se sekla - místo 9 táhli 8 a já jsem vyhrála tenkrát 11 000 Kč, což jsem nechápala.

Vždy, když jsem nevěděla, co dál, jak v práci, tak v příbuz. vztazích, šla jsem za ní, ona má ten dar dobít člověku energii a povzbudit, sice z té kávy vám řekne úplně vše, to znamená dobré i špatné, ale to k tomu patří.

Kdysi to dělala zadarmo, tak jsem jí pro děti nakoupila různé sladkosti a ovoce, teď chce 150 Kč, a stejně ty sladkosti nakoupím.

Předpověděla mi 2 děti - syna a dceru, syna už mám a na zač. ledna uvidíme, jestli druhý potomek bude dcera. Jinak výkladu se nebojím, co má přijít, to přijde, sama si karty vykládat naštěstí neumím a podle horoskopu určitě nežiji.


Když já kafe nepiju, takže z lógru nebude nic! Ať vám vyjde ta dcera!

A co vy a lógr?

čtvrteční téma:

Karty jsou rozdány aneb
věříte kartářkám?

Vyplnilo se vám předpovězené?
Kolik platíte za výklad?
Bojíte si nechat vyložit budoucnost?
Vykládáte si samy?
Žijete podle horoskopu?
Věříte virguli nebo něčemi jinému?
Napište nám o tom, odměníme Vás.
redakce@zena-in.cz

Reklama