Úvodní koncert odehraje ve 14:00 TH!S s charizmatickým zpěvákem Honzou Melíškem a baskytaristou Vojtou Kotkem. Kapela nedávno natočila klip L(Lemmy), v němž si zahrála i Ewa Farna (ZDE).
Po nich bude následovat další nováček na zdejším pódiu kapela Mirai. Slibují: „Doufáme, že to bude řádnej mejdan, a že si to tam užijeme :). Chceme zahrát naše největší hity, přijedeme s energickým setem a skvělou koncertní formou!“
5b7aaf2309139obrazek.png

  • V půl páté přijde na řadu Xindl X, pro kterého je Festival Okoř jedním z nejoblíbenějších, možná proto už tady bude po čtvrté.
  • Krátce před 18:00 zahraje Michal Hrůza s Kapelou Hrůzy, pro Festival Okoř již po šesté. Proč? „Na Okoři je prostě skvělé hraní. Tohle místo patří mezi nejlepší u nás…“
  • V 19:20 přijdou na řadu Chinaski, jedna z Okoři nejvěrnějších kapel, vrací se sem už po deváté!
  • Tomáš Klus má Okoř rád, jak říká, a míří sem spolu s jeho kapelou CíLove skupinou už po sedmé.
  • V půl jedenácté večer začne koncertní set Anny K., která hrála i na prvním ročníku Festivalu Okoř 19. 8. 2000.
  • Yo Yo Band uzavře program koncertem po půlnoci.

Jak se dostanete na Festival Okoř?
Kromě běžných autobusových linek z Prahy a Kladna budou jezdit i autobusy X – Okoř z obou měst. Z Prahy či ze Slaného můžete využít výletní vlak Cyklohráček, který nabízí 120 míst k sezení. 
Více informací ZDE

 
5b7aaf37b0208obrazek.pngProgram 18. ročníku Festivalu Okoř
14:00   TH!S
15:10   Mirai
16:30   Xindl X
17:50   Michal Hrůza
19:20   Chinaski
20:50   Tomáš Klus
22:30   Anna K.
00:00   Yo Yo Band
 
Vstupenky jsou už nyní v předprodejních sítích Ticketportal a Nejlevnější vstupenka za 590,- Kč. I když je vždy k prodeji pár vstupenek na místě, včasnou koupi lze jen doporučit. Počet návštěvníků je limitován velikostí nejen samotného areálu, ale i dodržením maximální počtu osob pro zajištění komfortu všech návštěvníků.
 
Pravidelně aktualizované informace naleznete na webových stránkách www.festivalokor.cz  a www.facebook.com/festivalokor .
 
 

Reklama