Vaše e-maily v redakčním koši nekončí. Ráno jsem vás vyzval, abyste mi posílali co se vám dnes stalo a přišlo mi pár veselých i několik spíše rozporuplných mejlíků. Nejdříve ty veselé.

 

V e-mailu od Evy stálo:

 


Dneska ráno jsem se zimou choulila do kožichu a nejkratší možnou cestou jsem na konci domu zahýbala doleva a na poslední chvíli jsem se zarazila, abych zabránila srážce se psem. Jak jsem byla zapnutá na automatický pilot, tak jsem se psovi omluvila slovem "pardon" a muž docela oslnivého vzhledu se na mě tázavě podíval, porozumění přeskočilo a zima nezima, smáli jsme se jak malé děti a hned nás to oba pěkně rozehřálo.

Zdraví Eva   

 


Jen mne napadlo, že být vámi Evo dával bych si pozor, abych doma nezačal mluvit třeba se sporákem, nebo s umyvadlem… tam si toho mohou všimnout vaši blízcí a nevím, nevím, zda by neměli chuť zazásobovat MUDr. Chocholouška

 

Další úsměvný příběh je od Hanky:

 


Milá ženo-in,

 

zrovna včera se mi přihodila zajímavá scénka ze života - i když v tu chvíli jsem si připadala jako v nějakém béčkovém sci-fi filmu. Vařila jsem škubánky a zjistila, že mi došel mák. Vyběhla jsem ven do malého obchůdku na rohu, prozkoumala sortiment, ale kýžený mák nikde. Pro jistotu jsem se obrátila na paní prodavačku: "Nemáte prosím vás mák?" "Co??" "Mák!" Paní prodavačka nasadila naprosto nechápavý výraz: "Co to je?!?" Teď jsem zase nechápala já, ale napadlo mě, že mi asi prve nerozuměla: "MÁK" artikulovala jsem zřetelně a pokusila se zmateně vysvětlit, jak ta záhadná věc vypadá a na co se používá. Nechápavý výraz z obličeje prodaačky nezmizel. "To teda určitě nemáme," ukončila náš rozhovor rezolutně. Vyšla jsem z obchodu úplně popletená a přišla si jak z jiné planety. A výsledek? V druhém obchodě už mák měli a já v nadšení z toho úžasného objevu koupila hned dvě balení. Až doma mi došlo, že úplně zbytečně. Ale co - asi donesu to druhé paní prodavačce, aby konečně poznala tu záhadnou potravinu :-)

 

Hanka


Máklá prodavačka neměla mák, a Hanka mák má.


Do třetice není šprým ale veselá událost. Popřejte Milůstce k jejímu dnešnímu úspěchu.Právě před chvíli se mi stalo něco úžasného :) Prostě jdu kolem výlohy a všimla jsem si vyvěšeného oznámení, že hledají zaměstnance. Tak jsem prostě vešla, že se poptám, co požadují, ale stalo se něco jiného. "Pojďte dál, posaďte se a zkuste si, co byste u nás dělala"

Zkusila jsem, a líbilo se mi to a já se líbila jim. MÁM PRÁCI, HURÁÁ

Milůstka


Za úsměvné příběhy děkujeme. A odměňujeme je malou drobnou odměnou  - čaji od firmy Megafyt.

A kdybyste neznaly náš e-mail kam veselé i smutné příběhy, radosti i starosti psát tak tady je redakce@zena-in.cz . Možná i vám pošleme za odměnu drobnost.

Čekat ji však můžete pouze pokud u nás máte vyplněnu registraci a píšete nám z mejlu na který jste registrovány na Žena-in.cz, nebo do e-mailu napíšete svůj nick. Protože např. Evu nejsme schopni dohledat a tak nevíme kam ji odměnu poslat. :/
 

Reklama