Nový turecký zázrak, romantická telenovela o krásné ženě, která se uvolí být po vůli muži, který má prostředky, aby zachránil jejího malého synka, trpícího nevyléčitelnou nemocí. Ani jedno oko nezůstane suché, a to, pokud se nemýlím, po sto večerů…

seherazada

Krásná architektka je odhodlána udělat cokoli pro záchranu dítěte, a tak přijme nabídku vilného podnikatele, který jí nabídne 150 000 za to, že s ním stráví noc... Uf!

Ženy, muži, děti, starci, všichni se teď třikrát v týdnu v hlavním vysílacím čase kolem deváté hodiny uhnízdí u obrazovek, aby sledovali napínavý příběh, který přímo dobyl světové televize ve sledovanosti.

No nazdar!

Po úctyhodné množství  večerů mají ti, kdo si jednou zkusili Esmeraldu a mají telenovel plné zuby, patrně na Nově smůlu. Takto postiženým doporučuji dobrou knihu a sklenku slámového vína.

Už jste se lapili na „turecký med“?

Jestlipak jste viděli první sérii dílů? Už jste se také lapili na tento turecký med?

Dramatická hudba, u které se slabším povahám doslova rolují nadočnicové oblouky jako Muchova plátna v Krumlově, duchaplná slova, která tesat do kamene by bylo málo, bílý nábytek, krásná žena, krásný muž a tolik dramatických pauz, že stihnete během jedné vyždímat tři kapesníky.

Novo, jestli se tohle udrží v hlavním vysílacím čase, tak jsem turecký sultán!

Ale je to jen můj názor. Možná má divácká obec zcela jiný. A asi má.

Alespoň soudě podle prvních průzkumů sledovanosti seriál zachvátil 30 % Čechů.

Holt jsem kulturní barbar, a tak mám na dlouhou dobu na Nově v devět po legraci.

 

foto zdroj: www.nova.cz

Reklama