Manžela podezírala z nevěry už delší dobu. Často se z práce vracel později než obvykle, občas byl cítit dámským parfémem, začal se lépe oblékat a dokonce i cvičit. Vždy jí ale tvrdil, že žárlí zbytečně. Stejně nevydržela a prohlédla mu mobil. Když nic neobjevila, skutečně se trochu uklidnila. Pak ho ale zahlédla přímo při činu. Krátce po Vánocích líbal svou milenku na chodníku před jejím domem, kam se pak oba na bezmála dvě hodiny uchýlili.
5e998bac85b99obrazek.png
Foto:Shutterstock

„Bylo to strašné. I když něco tušíte, realita je pak úplně jiná. Dost mě to sebralo. Tím spíš, že onou milenkou je moje šéfová. Právě to je taky ten důvod, proč jsem se na svého muže ani na ni hned nevrhla. Nechci přijít o práci ani o bydlení,“ přiznává Laďka. Manželova milenka ji totiž nejen zaměstnává, ale také jí za rozumné peníze pronajímá dům.

„Abyste rozuměly, nebydlíme přímo u ní doma, ale v domě, který jí patří. A právě v jeho přízemí je obchůdek, který pro ni vedu. Ta práce mě moc baví, těžko bych tady v okolí našla lepší. Jsem tu svou paní, mám práci doma. A žít v domku, to byl taky vždycky můj sen. Těžko bychom se na něj ale vzmohli, se dvěma dětmi. Kdybych ale na svého muže nebo na šéfovou vyrukovala s tím, že o nich vím, těžko by mě dál zaměstnávala a nechávala nás tu bydlet,“ přemítá Laďka, která proto raději o poměru svého partnera mlčí. Přestože očividně trvá dál, nehledě na současný zákaz vycházení. Manžel se i nadále několikrát do týdne trochu „zdrží v práci“.

„Zpočátku mě dost svrběl jazyk, měla jsem sto chutí říct mu pěkně od plic, co si o něm myslím. Pak mi ovšem došlo, že bych tím víc ztratila, než získala. Neříkám, že to vůbec nebolí, ale už mám jiné priority než se rvát o chlapa za každou cenu. Když chce, ať si užívá, já se podle toho taky zařídím,“ dodává Laďka.

Čtěte také:

Reklama