Tak takhle si postěžovala své kamarádce Radka, realitní makléřka, kterou její práce velmi baví, slušně vydělává a je relativně spokojená. Tedy až na ty oplzlé sms, které dostává od šéfa.

Radka má práci, kterou by jí mohl kdekdo závidět. Už deset let pracuje jako realitní makléřka a ve své profesi se vyšplhala na jednu z nejlepších a nejúspěšnějších makléřek, převážně s cizineckou klientelou. Skvěle ovládá dva světové jazyky, velmi slušně vydělává, klape jí to i v partnerství.
Jelikož se hodně pohybuje ve významné společnosti, dbá o sebe a je velmi přitažlivá. K tomu milá a usměvavá, a i to je základ jejího úspěchu. Ve firmě si jí velmi považují, poněvadž dokáže nejen vydělat velké peníze, ale také obstarat novou klientelu.

Přečtěte si také:

smsPoslední dobou však Radce úsměv z tváře mizí. Jejich firmu totiž převzal nový šéf, některé neschopné zaměstnance vyhodil, některé si tam nechal a nabral spoustu nových. Radku si samozřejmě ponechal, byl by blázen, kdyby ji vyhodil, poněvadž jejích kvalit si je vědom. Ovšem nejen těch pracovních, on si všímá i jejích kvalit osobních. Už na začátku na ní mohl oči nechat, pořád po ní pomrkává a má různé průpovídky, kterým Radka zpočátku nepřikládala žádnou důležitost. Když jí však začaly i během jednání s klientem chodit od „šéfa“ sms znění: „Kočičko, když to nevyjde, dostaneš na holou, a když to vyjde, naopak na tu holou dostaneš krásné prádýlko...“ tak už trochu zpozorněla.
Řekla mu na rovinu, ať jí nepíše sms, když jedná s klientem, že nemá čas mu odpovídat, a tak to vyřešil tak, že jí začal psát o víkendech a také v noci…

Příteli zatím nic neřekla, ví, že je velmi vznětlivý a šel by mu rovnou „rozbít hubu“. A ona nechce přijít o práci ve firmě, kterou de facto i ona postavila na nohy. Zvykla si tam, nerada by začínala jinde.

Její skálopevné rozhodnutí však už dostává první trhliny.
To když jí předevčírem v půl jedné v noci, kdy se šéf vracel zřejmě z některé z jeho nočních cest, přišla sms s dotazem, jestli jí to ten její dobře udělal, a pokud ne, tak prý je zrovna nablízku.

Kamaráda jí radí, ať se na firmu vykašle, že je dost dobrá a určitě po ní každý sáhne. Případně ať si založí vlastní firmu a šéfovi za ty jeho oplzlosti klienty prostě přetáhne.

Co byste jí poradili vy?

Reklama