Špatnou zkušenost s jedním vykukem-podnikatelem učinila čtenářka Catik5. Nastoupila jako barmanka a po pár měsících zjistila, že jí šéf neplatí, chce po ní přesčasy a ještě se chová chlípně...

Měla jste někdy šéfa chlípníka, který návdavkem neplatí? Čtenářka Catik5 se s takovým setkala - jak to celé dopadlo, popisuje ve svém příspěvku k dnešnímu tématu...

V práci za vola? Ani náhodou!!!

Chci vám vyprávět jak jsem pracovala v super podniku, a kde se mnou už ze začátku zametali jako s koštětem, ale pak jsem si řekla dost!!!
Pracovala jsem v jednou baru jako barmanka a míchala koktejly, byla to moje vysněná a super práce, protože jsem zrovna dokončila barmanský kurz a chtěla hned někam nastoupit.
Sháněla jsem kde co, až mi přišla do rukou nabídka v baru a tak jsem se s vedoucím hned zkontaktovala a hned druhý den jsem šla na pohovor. Nejdříve jsem byla nervozní kladl mi různé otázky a pak si mě vzal za pult ať zkusím nějaké nápoje namíchat. Šlo mi to bezvadně a ihned mě přijal, byla jsme štěstím bez sebe, ale to jsem nečekala co mě potká.
Asi po dvou měsících mi bylo vše takové divné,měla jsem málo pěněz, dělala jsem přesčasy když byl bar narvaný k prasknutí a ještě k tomu skoro žádné volno. Marně jsem říkala šéfovi aby ještě přijmul nějakýho kolegu ke mě že jsem skoro na všechno sama a nestíhám. Ale on na mě začal řvát co si to dovoluji, že mu nikdo nebude diktovat podmínky atd., no málem mě vyhodil, vyhrožoval mi, ale já přesto zůstala. Ale netrvalo to dlouho. Začal ke mě chodit i dolů do baru, a když byl opilý tak si na mě dovolovat a chtěl mě tahat do postele, a to už jsem vybouchla, dala mu facku a řekla jsem že končím, že tady se mnou nikdo nebude zametat jako s koštětem a že nejsem s prominutím žádná děvka, abych za nějaké nekalé služby si tu přivydělávala, to teda ne, nebudu tady dělat nikomu vola a z minuty na minutu jsem dala výpověd. Pár dní mi ještě psal smsky ale když jsem mu pohrozila policií dal mi pokoj. Od té doby mám výbornou práci v jiném baru kde se střídáme, mám více volna, dokonce mám i svou víkendovou show, kde předvádím triky jak míchat koktejly a všem se to moc líbí i šéf to oceňuje a dává mi větší plat a je se mnou spokojený a chválí mě.:-)
Catik5

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 4. června 2012: Má hovadská práce

Zasílání příspěvků k tomuto tématu již skončilo. Okolo 17.00 hodiny se dozvíte, která z přispěvatelek obdrží sladký dárek na nervy – balíčkem ORION z čokolád DELI a bonboniéry Oříškový sen.

orion

Reklama