Pavel MiškovskýPavel Miškovský jako šéfredaktor pracoval pro magazín Žena-in.cz takřka dva roky, od února 2008. Jeho práce nebyla často tolik patrná v článcích, sám ke své lítosti už mnoho nepsal, zato daleko pilněji posuzoval články nás, redaktorů. Zejména díky němu a jeho připomínkám se magazín posunul do dnešní obsahové podoby. Pavel ale nedávno dostal novou lákavou nabídku, na kterou kývnul. Dnes je tu tedy v roli šéfredaktora naposledy a jeho žezlo si přebírá Radek Kříž.

Rozhodli jsme se udělat v redakci anketu. A protože na nás byl Pavel jako šéfredaktor často možná až příliš hodný, pojali jsme ji žertovně...

Čím nás Pavel nejvíce naštval?

RadekRadek Kříž

Mě osobně naštval nejvíc, když mi řekl, že UFO neexistuje, že to jsou jen zatím nevysvětlené úkazy. A že si klidně v pracovní době dělal rozhovory o ufounech, a ani neřekl, že bude večer v televizi. Přitom dobře vím, že si myslí, že pravda je někde venku.

Klára KřížováKlára Křížová

Mě naštval, že odchází. Takových slušných, chytrých, hezkých, spolehlivých a milých zaměstnanců není nikdy dost. A naštval mě, že občas odcházel z večírků dříve, a tak jsme si ho pořádně neužili.

kateKateřina Vozková

No hezká rozlučka se slovy, čím mě naštval (smích).
Tak, v zájmu zachování posledních zbytků slušnosti, a jak se říká: „Do mrtvol se nekope...", mě Pája naštval snad jen tím, že kdysi kdesi ukázal pouze bradavky (svoje). Jinak budiž mu odpuštěno.

Klára MilošováKlára Milošová

Mě Pavel štval každý den - od začátku pracovní doby až po její skončení. A čím? Že byl po většinu času opravdu hodným, milým, vlídným a mírným nadřízeným, který měl pochopení pro všechny naše chyby, co jsme dělali. Když to tak po sobě čtu, mám pocit, že nám velel mimozemšťan. Takže, Pavle, díky a vyřiď těm u vás, že už se žádných ufounů nebojím (smích).

Eva SoukupováEva Soukupová

Víte, co je blbý? Že mě nenaštval snad ničím. Pokud teda nepočítám to, jak mě jeden večer neskutečně opil a odmítl mi následujícího dne dát dovolenou (smích). Lepšího šéfa už mít nikdy nebudu...

Jakub D. KočíJakub D. Kočí

Přiznávám se bez mučení, že mě Pavel štval neustále. Je to trochu podobné, jako když zajíc potká myslivce - dojde ke štvanici. Ale naše štvanice mě bavily, vždycky jsem si při nich něco nasportoval.

Pavle, díky, budeš nám chybět - ať se daří!


Tak jsem myslel, že jsem silnej chlap a slzička neukápne, no ale... Děkuju za slova chvály i kritiku a velké díky samozřejmě patří i vám, čtenářkám, se kterými to často nebylo vůbec jednoduché, zato ale jistě oboustranně zábavné... :) Dva roky se jen těžko smažou, proto doufám, že se budeme i nadále potkávat v diskusích. Ať se Ženě-in i vám všem daří!
Pavel

Reklama