Výstava sedaček KLM World Business Class je oblíbeným zpestřením pro cestující na letištích po celém světě. Výstavu doprovází soutěž na facebookových stránkách KLM Česká republika o letenky v obchodní třídě do New Yorku.

"O výstavu sedaček KLM World Business Class je po celém světě velký zájem. Po Basileji a Grazu je Praha třetí středoevropskou destinací, kde cestující na letišti mohou vyzkoušet komfortní sedadla a dozvědět se o službách KLM World Business Class. Tímto krokem chceme k obchodní třídě přilákat širší okruh cestujících,“ říká Jan Kropáček, obchodní ředitel Air France–KLM pro Českou republiku a Slovensko.

Výstavu kabinek doprovází hra na facebookových stránkách KLM Česká republika a k soutěži laděné posty. Výhrou jsou dvě letenky v obchodní třídě KLM World Business Class do New Yorku. Mechanismus hry spočívá v hádání destinací na základě fotky. Autorem soutěže je agentura Wundermann Maďarsko, která se stará o online komunikaci společnosti KLM v České republice.
 

O AIR FRANCE KLM
Skupina Air France KLM vznikla v roce 2004 spojením francouzské letecké společnosti Air France s nizozemskou leteckou společností KLM Royal Dutch Airlines. Fúzí vznikla nejsilnější evropská letecká skupina založená na dvou silných značkách a letištích – Schiphol v Amsterdamu a Charlese de Gaulla v Paříži. Obě firmy si přitom zachovávají vlastní identitu a celá skupina se zaměřuje na tři hlavní oblasti podnikání: osobní dopravu, nákladní přepravu a údržbu letadel. Flotila Air France – KLM zahrnuje 546 letadel, kterými přepravuje cestující do 316 destinací ve 115 zemích.
Air France - KLM je členem globální aliance 20 leteckých společností SkyTeam, která nabízí cestujícím přístup k celosvětově propojené síti více než 16 320 letů denně do 1 052 destinací ve 177 zemích. Společně se společnostmi KLM, Delta Airlines a Alitalia tvoří největší transatlantický společný podnik, který provozuje přes 250 letů denně. Věrnostní program pro pasažéry Air France KLM, Flying Blue, má 25 milionů členů. Air France létá z Prahy do Paříže na letiště Charlese de Gaulla 6 x denně (celkový počet letů dohromady s partnery). KLM létá z Prahy do Amsterdamu až 4 x denně na letiště Schiphol, společně s partnerskou aerolinií až 6x denně.
Nejnovější zprávy ze společnosti Air France můžete sledovat v reálném čase díky aplikaci pro iPhone nabízené zdarma na iTunes a na těchto internetových stránkách určených pro chytré telefony. Více informací o KLM najdete na www.klm.com/home/cz/en.

Uložit

Reklama