Že je dcera Kristýna zamilovaná, to tušila její matka Karolína už delší dobu. Donedávna ale žila v domnění, že si její srdce získal nějaký spolužák. Realita je však jiná, jak se na vlastní oči nedávno přesvědčila. Načapala jsem ji na zahradě, jak se natřásá před naším sousedem. Čtyřicetiletým ženatým chlapem, otcem tří dětí. Nejdřív jsem si myslela, že nejde o nic vážného. Jen nějaký pubertální výlev. Jenže je to bohužel mnohem vážnější,“ svěřuje se Karolína, která zjistila, že si ti dva spolu i píší na sociálních sítích.

642d3bf5b54e1obrazek.jpg
Foto: Shutterstock

„Vím, že bych to dělat neměla, nejsem na to pyšná, ale nakoukla jsem Kristýně do telefonu. A tam měla docela drsné zprávy, které si spolu ti dva vyměňují. Rozhodně se nedá říct, že by byl našemu sousedovi dceřin zájem lhostejný, nebo dokonce nepříjemný. I on s ní flirtuje,“ zlobí se Karolína s tím, že trne hrůzou, aby nedošlo k něčemu víc. A také kdy na sousedovu avantýru přijde jeho žena.

Je to ženská od rány, vůbec si neumím představit, jaké peklo by tu rozpoutala. Snad bychom se pak museli i odstěhovat. Už jen ta ostuda, co by nám po vsi udělala, to bych nepřežila,“ děsí se Karolína. A tak své dceři už několikrát domlouvala. Po dobrém, i po zlém. Rozdávala příkazy i zákazy. Jenže nic z toho nezabralo.

„Rozzlobila se na mě, že strkám nos do věcí, do kterých mi nic není. Prý je jen její věc, s kým si něco začne. A jestli se to sousedka dozví, může se zlobit jen na ni, my s tím podle ní nemáme co dělat. Jak je mladá, tak je hloupá! Je jasné, že se to sveze po celé rodině!“ myslí si Karolína.  

Když nepochodila u dcery, má v plánu promluvit si i se sousedem. Zpět ji ale drží strach, aby si tím nezavřela vrátka k dceři. „Řekla mi, že se jí nemám plést do života. A už vůbec ji před ním ztrapňovat. Vím, že bude za chvíli dospělá. Ale dokud žije u nás, měla by se řídit naší výchovou. Tak to alespoň učili naši mě. Dnes je ale asi jiná doba,“ kroutí hlavou Karolína a modlí se, aby dceru zamilovanost brzy pustila.

Zdroj informací: respondentka Karolína

Čtěte také: