Je prokázáno, že správná péče o pleť může výrazně zpomalit stárnutí a celkově ovlivnit kvalitu pleti. To, jak budete vypadat, máte opravdu ve svých rukou. I hektický a nezdravý životní styl se může podepsat na naší pokožce. S přibývajícími roky pleť navíc ztrácí pružnost i elasticitu, a proto bychom o ni měli začít pečovat co nejdříve.

Sedmikráska

Stále více a více žen v poslední době upřednostňuje přírodní kosmetické přípravky, které neobsahují zbytečné chemické látky nebo jiné suroviny, které pokožce moc neprospívají. Přiznejme si otevřeně, že pokud nebude věnovat pokožce dostatečnou péči, nepomohou nám ani nejdražší kosmetika na trhu. Toužíte-li po zdravé, krásné pleti bez ucpaných pórů, všemožných pupínků a vrásek, dopřejte jí pečující produkty s extrakty ze sedmikrásky.

Cenné přírodní ingredience

Sedmikráska

Nová řada kosmetických specialit české značky Manufaktura obsahuje kromě sedmikrásky i další cenné ingredience, které zajistí vaší pleti výjimečnou péči. Kosmetika Sedmikráska má hydratační, omlazující a regenerační účinky, chrání pokožku před nepříznivými vlivy vnějšího okolí a je doprovozená jemnou bezalergenní vůní.

Potřebná očista a hydratace

Vyzkoušejte zajímavé spojení peelingu a pleťové masky pro domácí pleťový pečující rituál. V prvním kroku aplikujte na suchou a čistou pleť jako peeling – jemnými krouživými vmasírujte. Za pomoci bambusových částic tak dokonale zbavíte pleť od odumřelých buněk, mastnoty a nečistot. Poté nechte působit cenné přírodní ingredience. Výsledkem bude sametově jemná, mladistvá a báječně hydratovaná pleť.

Sedmikráska

Vyzkoušejte elixír mládí

Pleťový olejový elixír Manufaktura je kombinací vzácných rostlinných olejů - šípkového, jojobového, avokádového, makadamiového a slunečnicového, obohacených o výtažek ze sedmikrásky a rozmarýnu, vitamín E a koenzym Q10. Jeho jedinečné receptura dodá potřebnou pěstící péči nejen normální, ale také suché, zralé i citlivé pleti.

Pečující oleje napomáhají obnově bariérové funkce pokožky, a tím vás lépe chrání před nepříznivými vlivy vnějšího okolí. Pravidelné používání tohoto „elixíru mládí“ viditelně zpevňuje pleť, dodá jí hedvábnou vláčnost, pružnost a jas. Díky pečujícím složkám také zpomaluje tvorbu vrásek.

Sedmikráska

Proč Manufaktura?

Manufaktura je ryze česká společnost, která v kosmetice využívá především české přírodní suroviny a inspiruje se českou tradicí. Na našem trhu působí už od roku 1991 a letos oslaví 25. výročí. Na všech recepturách spolupracuje s lázeňskými a kosmetickými odborníky. Kosmetika Manufaktura je vyráběna v Čechách. Je první českou značkou, která získala jediný mezinárodně uznávaný certifikát o netestování na zvířatech (Humane Cosmetics Standard).

Pleťový elixír a další originální produkty české kosmetiky Manufaktura zakoupíte v prodejnách Manufaktura a na eshopu www.manufaktura.cz.

Čtěte také: