Sympatické čtenářce je 28 let. Tato svobodná, vysokoškolsky vzdělaná atraktivní žena pracuje na své kariéře a ve volném čase se věnuje převážně sportu, což je na její postavě znát.

Svěřila se, že se pokouší hrát squash, ale její vášní jsou tzv. trampolinky a jumping - sporty mně osobně zcela neznámé.

proměna

Zorro4 dorazila celé v černém, s tmavými staženými vlasy a s tmavě nalíčenými očními víčky. Přišla mi tak nějak v rozporu ke svému temperamentu příliš přísná a smutná. Doporučila jsem jí nosit rozpuštěné vlasy a veselejší barvy. Nicméně čtenářka se svěřila, že černá je její oblíbená, navíc její zaměstnání podmiňuje seriozní outfit. Proto jsem se rozhodla ji barevně rozzářit, jak jinak než vámi, čtenářkami, neustále kritizovanou červenou na rtech a tvářích. Nejdříve jsem ji chtěla nafotit s barevným šátkem, ale posléze jsem usoudila, že výsledné líčení bude ukázkou večerního líčení, k němuž „malé černé“, do kterých přišla Zorro04 oblečená, patří.

Pro mladou dívku optimálních proporcí tváře při večerním nalíčení neplatí vždy zákon, že výrazné musí být buď rty, nebo oči.

Nejdříve jsem čtenářku odlíčila:

proměna

Po úpravě pleti, kdy jsem musela odstranit drobné nedostatky a poradila prevenci (zejména zvýšení hydratace), a po lehkém vyčištění obočí jsem se zaměřila hlavně na oči, které je Zorro04 zvyklá líčit výrazně.

proměna

Detail vystínovaných očí:

proměna

Vyjádření autorky k diskusím pod články - anebo proč vznikl seriál jarních proměn:

Fotky pořizuji sama, při denním světle, nikoliv pomocí speciálního osvícení a už vůbec ne úpravou ve fotoshopu.

Prvotním cílem seriálu je jednak ukázat, jak výrazně lze ženu každého věku a typu změnit a vytvořit „look“ modelky, jednak poskytnout zajímavé téma k diskusi čtenářkám pod jednotlivými články. Tedy nikoliv návod na přirozené líčení vhodné do práce či do školy, kde o líčení použitelné před kamerou či večerním osvětlení.

Proměněná čtenářka získá nejen šanci na výhru od redakce ženy-in, ale v případě zájmu profesionální konzultaci v oblasti péče o pleť, inspiraci a rady, jak používat dekorativní kosmetiku. Jako bonus pak možnost přijít na minikurz líčení.

Příště uvidíte proměnu další mladé ženy - čtenářky s nickem KL.

Po zveřejnění vizážistických proměn všech přihlášených čtenářek a skončení soutěže budete mít možnost pro jednotlivé proměny HLASOVAT. Proměna, která získá nejvíce hlasů, bude odměněna (podmínky soutěže ZDE)

Čtěte také:

 

Reklama