Poprsí a intimní partie rozhodně nejsou tím jediným, na co by se měl partner při předehře zaměřit. Právě naopak, mnoho žen uvítá, když se k nim muž propracuje až postupně.
5d7f8621f416aimage.png
„Abych měla chuť na sex, potřebuju opravdu dlouhou předehru. Chlapům to ale většinou bohužel nedochází. Myslí si, že budu v rauši, když mi třikrát přejedou přes prsa a potom se vydají hned do rozkroku. Jenže to mě spíš odpuzuje. Vyžaduju čas a péči,“ svěřuje se Julie.

A my se klidně vsadíme, že Julie není jediná s podobným problémem. Pokud jste na tom podobně, pošlete tento článek svému partnerovi. Třeba načerpá novou inspiraci a objeví místa, která by ho ani nenapadla. A pozor, netýká se to jen žen, stejným oblastem se můžete věnovat i vy na svém partnerovi.

 • Oblast kolem očí
  Obličej je velmi citlivou částí těla a jeho jemné hlazení je extra příjemné. Sexuální napětí se dá vybudovat například jemnými polibky na víčka, kroužením palců očním okolím a také hlubokým očním kontaktem.
 • Klíční kost
  Stejně tak vzájemné laskání pokožky v oblasti klíčních kostí dokáže zažehnout jiskru vášně. Zvláště když k tomu použijete kromě prstů i jazyk.
 • Prsty
  Extrémní citlivostí se vyznačují také prsty na nohou. Jejich lízání a sání vytváří podle expertů sexuální napětí, které by se dalo krájet.
 • Ušní lalůčky
  Podobně jsou na tom také ušní lalůčky. Jsou doslova stvořené k hlazení, líbání, jemnému foukání či šeptání sladkých nesmyslů.
 • Pokožka hlavy
  Tuny nervových zakončení. To je důvod, proč byste se měli zaměřit i na jinak celkem antisexy místo, kterým je vlasová pokožka. 
 • Kolena a lokty
  Rovněž na kolenou a loktech se soustředí mnoho nervových zakončení, proto by se na ně při předehře nemělo zapomínat. Samozřejmě ale záleží na preferencích konkrétní osoby. S někým to nemusí dělat vůbec nic.
 • Vnitřní strana stehen
  Za povšimnutí stojí i vnitřní strana stehen. Její lehké hlazení může vystřelit vás nebo vašeho partnera až do vesmíru.

Z výše uvedeného vyplývá, že erotogenní zónou se může stát v podstatě jakákoli část vašeho nebo partnerova těla. Je důležité zjistit, co je komu příjemné. Milování nemusí být jen šup sem šup tam. Proto se vrhněte do zkoušení a nebojte se být k sobě v sexu otevření. Navzájem si do hlavy nevidíte. 

Erotogenním zónám se věnoval také jeden z dílů seriálu Přátelé. Monica se v něm nechala trochu unést. 

Čtěte také:

Reklama