To zní skoro jako sedm kulí, sedm statečných, sedm samurajů. Sedm stehů čtenářky ekleinovky není o nic méně dramatických. Přečtěte si, jak se odstraňuje znaménko pod vlivem alkhoholu

Hezké úterý holkám pihatým,i těm bez,a vůbec,pohodový den všem bez rozdílu :)

Rozhlédneme - li se kolem sebe,uvidíme,kolik různých typů tváří kolem nás projde. Zvláště teď na jaře,kdy sluníčko ukázalo svoji sílu a my jeho paprskům nastavili tvář. Sedící na lavičče, rozjímající ,stávám se pozorovatelem kolemjdoucích lidí. Pihatých kolem prochází hodně. Mají většinou vlasy barvy plamínků a pihy jim moc sluší. Znaménka má také většina lidí. Především těch starších.

Slastně přivírám oči a nechávám se laskat teplem slunečních paprsků .Oddávám se snění....klid a pohoda...Probírám se ze sna a přichází realita : I já jsem ,,majitelem“ znamének .Dvě jsem si nechala postupně odstranit. Jedno menší mám pod levým okem. Pamatuji se, že mou tvář ,,zdobí“ odmala. Ve škole jsme jim říkali ,,znaménka krásy.“ /myšleno ironicky :) /. Před pěti lety jsem si při holení slabin všimla tmavého znaménka. Koukalo na mne a vůbec se mi nelíbilo. ,,Ty půjdeš!“ ,řekla jsem si. Objednala jsem se na odstranění laserem na CLT kliniku. Žádné čekání. Okolí mi umrtvili a to bylo jediné píchnutí. Během chvilky hotovo. Laser je opravdu super vynález. Lékař mi ranku přece jen zpevnil jedním vstřebávacím stehem. Mám sklony ke krvácení. Vše proběhlo bezbolestně a rychle.

Druhé znaménko jsem si rozškrábla na zádech vlastním přičiněním. Ruka šmátralka ho odchlípla nevědomky. Zanítilo se. Tak jsem s důvěrou vyrazila na místní chirurgii. Pan doktor mi dal mastičku a flastříček. Prý se vyhojí samo. Nevyhojilo. Tak se chirurg rozhodl,že jej vyřízne skalpelem. Záda mi umrtvil a jal se ono zlobivé znaménko odstranit. Čas ubíhal, já pořád na břiše a pan doktor operoval.

Stále jsem cítila, že zápach, který cítím, asi není jen dezinfekce. Došlo mi to. Byl to alkohol. V duchu jsem se zhrozila. ,,To pořád látáte,“ ptám se jej. ,,Látám, látám“, odvětil a utahoval uzlíky na stezích. Znaménko bylo malé, mělo maximálně 1cm v průměru . Konečně poručil sestře, aby ránu překryla. Když jsem viděla zakrvácený vozík, který odvážela, moje podezření sílilo. Po příchodu domů jsem poprosila manžela o revizi.. Ten odkryl ránu a zrudnul. ,,Sedm stehů“!!! Já pro změnu zbledla.

Chirurgovi pod vlivem dobrého moku ujel skalpe. Mám na zádech pořádnou jizvu. Už vybledla....

Takže, milé ženy, pozor na toho, komu svoje tělo svěřujete. Doporučuji s sebou alcohol-tester. Anebo pozorně sledovat koordinaci pohybu ošetřujícího.. :))

ekleinovka

Milá ekleinovko, tak to je tedy otřesný zážitek... a děkujeme za varování.

Co vy na to, milé ženy-in, máte také nějakou příhodu z ordinace? Nechala jste si odstranit znaménko? Jakým způsobem? Jste spokojená s výsledkem, nebo máte jizvy? A co pihy na nose? Už vám nějaké jarní sluníčko „vykouzlilo“? Líbí se vám, nebo byste je raději neměla? Máte nějakou vzpomínku na pihovatou kamarádku, nebo spolužačku?

Napište nám ne dnešní téma, na vaše příspěvky se budu těšit na adrese:

redakce@zena-in.cz

 

Reklama