Podzim pomalu, ale jistě klepe na dveře. A tak je nejvyšší čas mrknout se na to, co si pro nás pro tuto sezonu návrháři připravili. Sedm největších (a odvážných) trendů je tu!

Přírodní živel

fashion

Kožešiny, chlupy a peří ještě nikdy nebyly tak trendy jako je tomu tento podzim a zimu. Jaká jsou pravidla? Žádná! Nebojte se barev, dlouhých i krátkých střihů, zajímavých řešení... Vše je povoleno! Tak vzhůru do městské džungle.

To nejlepší „kombo“

fashion

O čem je řeč? Přeci o černo-bílé kombinaci. Spojení, které je nesmrtelné a vždy fungující.

Vzhůru do vesmíru!

fashion

V nadcházející sezoně se rozhodně můžete těšit na výpravu do galaxie. Inspirujte se starými dobrými Návštěvníky, a i vy oblékněte něco, co alespoň vzdáleně připomíná skafandr nebo helmu. Nebo je alespoň v pořádně kosmických barvách!

V hlavní roli kozačky

fashion

Pokud vám letos nesmí chybět v botníku nějaký pár bot, jsou to jednoznačně kozačky. Vysoké, shrnovací, barevné a nepřehlédnutelné!

Svetrů není nikdy dost

fashion

Podzim zima bez svetru? To by snad ani nešlo! Ale tentokrát pleteniny noste i ve formě šatů, obřích a beztvarých čehosi, s výšivkami, roláky, detaily...

Návrat ke klasice

fashion

Ano, kostýmky nabraly druhý dech a vracejí se s velkou parádou. O tom, jak je nosit, aby to nebyla nuda, si přečtěte tady.

70'

fashion

Chvíli to byly 80', pak 90' a teď se o slovo hlásí léta sedmdesátá. A to i se svými vzory, střihy a barvami. Buďte letos retro a chic!

Mohlo by vás zajímat:

Reklama