O svých průšvizích by prý mohla napsat desetistránkový elaborát, ale nakonec se rozhodla, že bude stručná a seznámí nás jen s těmi „nejvydařenějšími“. Které to jsou? To se dočtete v příspěvku čtenářky s nickem pinokio, za který děkujeme

Dobrý den, má puberta byla naprosto šílená. Divím se mámě, že to se mnou vydržela. Ale člověk ocení výchovu svých rodičů, až když má děti vlastní.

Mohla bych napsat elaborát o deseti stránkách, ale shrnu ty největší průšvihy:
1. V osmé třídě jsem se poprala s tím největším šprtem ve třídě, protože se mi posmíval kvůli nosu. Naštěstí jsem dostala jen třídní důtku /učitelka mě potřebovala do slohové soutěže/. Na střední už to byly průšvihy daleko horší.

2. Poslouchala jsem skupinu Depeche Mode, takže jsem chodila celá v černém se šílenou patkou přes oko. Mamka mě dovlekla k holiči a patku mi ustřihli. Já jsem se pomstila tím, že jsem další den přišla ostříhaná na ježka a půlku hlavy jsem měla modrou /kámoška pankáčka sehnala barvu/.

3. Jelikož jsem s každé diskotéky chodila pozdě, mamka mi dala zaracha. Zdrhla jsem oknem /bydleli jsme v přízemí/. Bohužel, když jsem se vracela zpátky, šlápla jsem bráchovi na ruku. Chudák měl postel přímo pod oknem, takže zařval a já byla prozrazena. Zaracha měsíc.

4. Jednou si pro mě mamka musela přijít ve tři ráno přímo na diskotéku. Zapomněla jsem se nějak vrátit domů. DJ mě musel vyvolávat, což byl pro puberťačku vrchol trapasu.

5.Mamka mi na maturitní večírek půjčila svoje plesové šaty za  3tisíce. Propálila jsem je.

6.V 17 letech jsem utekla z domova a domů mě přivedli policajti.

Chovala jsem se prostě hrozně..Naštěstí to se mnou mamka vydržela a já se můžu jen modlit, aby dcera nebyla taková, jako já.

pinokio

Taky byste to přežila. Nic jiného by vám nezbývalo

Jakou pubertu jste prožívaly vy, milé ženy-in? Pochlubíte se také se svými průšvihy? Trumfnete v něčem čtenářku pinokio? Nebo máte snad jinou zajímavou příhodu, či příhody? Jaká jste byla puberťačka? Zavzpomínejte a pošlete nám něco k tomuto tématu na: redakce@zena-in.cz

 

Reklama