Našla jste si nového přítele, jenže... je o několik (mnoho) let mladší? Řešíte, co na to vaše okolí? Vykašlete se na předsudky! Pokud se s ním cítíte hezky, mladšího partnera si užívejte. Odbornice na partnerské vztahy Stella Leibovizs v americké Marie Claire radí, proč je dobré randit s mladším!

partner

1. Má více energie, a na vás tak bude mít pozitivní vliv, budete produktivnější! Pokud jste byla zvyklá spát o víkendu klidně i deset hodit, zapomeňte na to. I v neděli vás vytáhne brzy ráno z postele, abyste vyrazili na výlet, a předtím se stihnete ještě pomilovat.

2. Není sobec v posteli a touží po vás čtyřiadvacet hodin denně. „Chce vám naslouchat a taky to dělá, vaše přání se mu vryjí do mozku. Děláte tím službu i jeho budoucím partnerkám, v posteli bude díky vám zkušenější,“ tvrdí Stella Leibovizs.

3. Zamiloval se do vás, protože jste na něj udělala dojem. „Vzhlíží k vám nejen proto, že jste starší, ale také z toho důvodu, že jste nezávislá, inteligentní a soběstačná. To ho přitahuje, nebojí se vás a imponujete mu,“ říká Stella Leibovizs.

4. Poprosí vás o radu? Važte si toho. „Často a rád si od vás nechá poradit, aniž by to zasáhlo jeho ego. Například když hledá novou práci, zeptá se vás, co si o tom myslíte. Když o sobě pochybuje, podpořte ho, že na to má,“ doporučuje odbornice na partnerské vztahy.

5. Je něžný a romantický a umí to dát najevo. Například si s vámi dá koupel a umyje vám záda, namasíruje nohy, paže či jiné části těla. Co víc si přát!

6. Můžete prožít jedno z nejveselejších období svého života a na chvíli si připomenete, jaké to bylo užívat si „jako ve dvaceti“. Navštěvujete noční bary, vracíte se pozdě v noci, protože skončíte na párty... Baví vás s ním užívat si!

7. Splníte si díky němu svůj sen. Vyrazíte na dovolenou do Evropy, kterou jste chtěla vždy poznat. A děláte různé bláznivé věci, stojíte mu nahá modelem nebo vyrazíte na nuda pláž... Ano, to byste nikdy s nikým jiným nezažila!

Reklama