Pohráváte si s myšlenkou, že byste se také ráda podívala do tak fascinující země, jakou je Egypt? Pokud ano, pak vám dnešní článeček jistě přijde vhod.
Dnes vás milosrdně ušetřím svých historek z této fantastické dovolené ;o) a nabídnu vám několik zajímavostí, tipů a nápadů ....

 

Možná se pro vás stanou inspirací, možná vám pomohou při rozhodování, kam vyrazit letos nebo příští rok na dovolenou...

 

 

Víte - nevíte o Hurghadě?

Hurghada byla kdysi malým rybářským městečkem, které ani vzdáleně nepřipomínalo tak kouzelné a pohádkově krásné letovisko, jakým je dnes. Leží přímo na pobřeží Rudého moře a věřte, že toto místo se dá lehce a bez zaváhání přirovnat k ráji.

 

Díky celoročně slunečnému počasí již zlákala ke své návštěvě tisíce turistů. Hurghada leží v příhodné vzdálenosti od většiny slavných staroegyptských památek, a je proto vhodným výchozím místem pro absolvování některého z mnoha vícedenních zájezdů do Luxoru, Karnaku, Káhiry a Gízy či jiných zajímavých míst.

 

Pokud právě vy patříte mezi milovníky šnorchlování, přijdete si opravdu na své. Rudé moře ukrývá skutečné poklady přírody, a díky průzračné vodě se vám naskytne jedinečný pohled na podmořský svět.

 

Fantastické pláže přímo vábí k odpočinku, ke koupání, k relaxaci, kterou často tolik potřebujeme...

Ale pochopitelně ne pro každého je smyslem dovolené ležet jen a jen na pláži a slunit se. Mnozí z nás milují tajemství historie, poznávají se zájmem krásná místa a nechají se zlákat na jedinečné výlety.

 

V případě, že budete trávit dovolenou s CK Fischer, skutečně si přijdete na své... Tato CK Vám totiž nabídne nepřeberné množství výletů, které jsou skutečnou lahůdkou pro všechny nadšence cestování či pro milovníky historie...

 

Například jednodenní výlet do Káhiry je zážitkem, na který se nedá zapomenout.
Návštěva pyramid a Sfingy v Gize, Egyptské muzeum či velký bazar Khán el Khalílí bude pro mnohé rekreanty báječným zpestřením dovolené!

 

Pokud vám skutečně nevadí cestování, pak jistě neodoláte nabídce na dvoudenní výlet do Káhiry. Zde se opět můžete těšit na pyramidy, Sfingu i muzeum, ale navíc si vychutnáte pohled na Alabastrovou mešitu na Citadele. Tento výlet skutečně doporučuji všem milovníkům historie. Nechat si ho ujít, to by byla věčná škoda...

 

A co byste řekli na takový výlet do Luxoru? S CK Fischer to není žádný problém! Memnonovy kolosy, Hatšepsovetin chrám nebo Údolí králů vás doslova chytne za srdce.

 

Všechny tyto výlety jsou pochopitelně s českým průvodcem, čili prohlídky si skutečně vychutnáte až do dna....

 

Láká vás moře? Milujete onen kouzelný život pod mořskou hladinou? Díky Žluté ponorce Sindbad (na kterou se dostanete lodí) se vám naskytne jedinečný pohled na krásu Rudého moře. Rostliny, podivuhodně zbarvené ryby, korály... to vše můžete vidět na vlastní oči, mít tuto nádheru téměř na dosah!

Tento výlet bude jistě fantastickým zážitkem i pro vaše děti.

 

Říkáte, že byste rádi zkusili potápění? Pak i na vás CK Fischer myslela! Potápění je určeno jak pro držitele potápěčských průkazů, tak i pro začátečníky. Ti z vás, kteří doposud o potápění jen snili, mohou využít teoretické i praktické přípravy a vyzkoušet si ponor u korálových útesů v okolí Hurghady. Lákavá nabídka, že? ;o)

 

Ale skutečnou lahůdku jsem si pro vás připravila až na samý závěr článku.

Umíte si představit, jak vypadá ve skutečnosti taková poušť? Přemýšlíte, jaké to asi je, stát na poušti a pohlížet jen na nekonečné závěje písku? A co teprve takový pohled na noční oblohu na poušti! To je nádhera!

A právě tuto nádheru můžete vidět na vlastní oči, pokud využijete nabídku, která nese název Za kouzlem pouště.

 

Zkrátka a dobře, pokud toužíte po dovolené, která vám navždy zůstane v srdci, Hurghada je tím pravým místem.

 

A pokud stále ještě váháte či vás napadají otázky, na které marně hledáte odpověď, obraťte se bez obav na ochotné pracovníky CK Fischer, kteří vám rádi zodpoví veškeré vaše dotazy.

 

Informace získáte 24 hodin denně na bezplatné lince péče o zákazníky tel.:  800 12 10 10, na internetových stránkách www.fischer.cz, nebo můžete psát na e-mail: info@fischer.cz

 

Reklama