Čtenářku s nickem Sboosis děsí ryby. Děkujeme za názor i za ukázky a vy si přečtěte, proč tomu tak je.

Hezký den přeju. Jako téměř každá žena mám hrůzu z pavouků a jiné tomu podobné havěti, takže o tom se nebudu rozepisovat. Když už, tak tyhle potvory jdou zabít jednou ranou. Horší už je to se zvířátky, které u mě stojí spolu s pavouky na příčce nejvyšší. Ryby . Slizké, "divně" tvarované, někdy až obří živočichové mně nahání hrůzu už z fotky. Třeba tyhle dvě.

tahle

nebo tahle

Představa, že při koupání vedle mě plave něco takového, mi dokonale trénuje vzpřimovače chlupů a ucpává hrdlo "knedlíkem". Když jsem okolnostmi donucena vlézt do moře, tak jedině na lehátku a neustále kontroluju, zda mi z lehátka netrčí ani kousek prstu.

No a v českých rybnících se nekoupu po uveřejněném článku v novinách, jehož titulek hlásal: Rekordní sumec. Tak jsem se začetla, abych zjistila jakou "obludu" zase vylovili a při mé hrůze jsem se dozvěděla, že ta "rybička" plavala ve stejných vodách jako týden před tím já. Můžu vám spolehlivě říct, že tu noc jsem neusnula a s husí kůží jsem si přemítala zážitky z našeho vodního dovádění a přemýšlela, jak daleko ode mě ten macek asi byl....

jídlo

A ani na rybu na talíři mě neutáhnete. I když tam vypadají každopádně mnohem mnohem lépe, prostě mi nevoní. Na Vánoce se spokojím s bramborovým salátem a něčím jiným postním. A když jsem ještě jako malá ozobávala kolekci ze stromku, rybičky plněné čímsi, visely až do opadání jehličí. A teď mě napadá... ani žádný z mých partnerů nebyl ve znamení "ryb"

Prostě ryby nebrat :D

Hezký den Seboosis

Přestože jsem ve znamení ryb, vaši averzi vůči těmto tvorům dokážu pochopit ataké vám přeji hezký den.

Jaká zvířata nemusíte, vy, milé ženy-in?Ještě je čas napsat svůj názor na dnešní téma Zvíře, které "nemusím". Najde se nějaké, které vám není sympatické, bojíte se ho, nebo vám nahání hrůzu?

Pište na adresu redakce@zena-in.cz

Reklama