Hezký den všem přeju. K tomuto tématu mě napadá jen jediný můj módní šílený výstřelek, trapas. I já patřím ke generací, která vyrůstala na "bravíčku". Podle návodů,nápadů a rad jsem se snažila vypadat, tvářit se, chovat se jako girl z Brava. S tehdejší mojí nejlepší kamarádkou jsme chodili za ruce, stejně se česali a stejně oblékali. Už to byla šílenost. Ale jeden z těch stylových dívčích časopisů nabízel rubriku "udělej si sám". Od jakživa mě baví věci vylepšovat a předělávat a jelikož v pubertě není peněz nazbyt (i když v poslední době ani v dospělosti), rady této rubriky jsem hltala. Tu jak si vylepšit tričko, jak proděravět džíny, vyrobit náramek ze spínacích špendlíků...

Jednou se ale má chuť mít "spoustu muziky za málo peněz" nevyplatila, tedy vyplatila... no prostě tam bylo velké plus i mínus. Mám o rok mladší sestřenici, která mi při jedné její návštěvě dala pyžamo, které sama dostala, ale jelikož spí v XXXL tričku, tak nevyužije. Když jsem pyžamo meruňkové barvy držela v ruce, napadlo mě, že kalhoty vypadají moc hezky, že vypadají i jako normální kalhoty. No a tak jsme se se sestřenkou vsadili o dvě stovky (v té době dlouhodobé úspory), že se v oněch kalhotech dostavím druhý den do školy.

Sebevědomě jsem vstoupila do třídy.... když se všichni my spolužáci dosmáli, nikdy jsem si nepřipadala trapněji. Všem jsem tvrdila, že to jsou normální kalhoty, ale nikoho jsem neobalamutila. Hold mám asi víc fantazie :D Každopádně, já jsem sázku splnila. K vyhraným dvěma stovkám jsem ještě něco přidala a koupila si nové džíny. A od té doby se radši držím s fantazírováním zpátky a mé módní výstřelky se odehrávají v botech, mám úchylku na ponožky :)

Seboosis

Text nebyl redakcí upraven.

Ponožky jsou super, ale takové nadkolenky... Mmm :)

Téma na dnešek: Můj největší úlet

Co nejodvážnějšího jste kdy měla na sobě? Jaký extrém, úlet, šílený výstřelek se vám povedl? Napište nám o tom! A pokud se dochovala také obrazová dokumentace, budeme rádi, když se o fotku podělíte.

Posílejte nám své módní úlety na adresu

redakce@zena-in.cz

Vaše příspěvky budeme v průběhu dneška zveřejňovat a ze všech došlých úletů vybereme jeden, který odměníme. Tentokrát můžete získat dárkový balíček s vlasovým stylingem Got2b.

Reklama