Když naší čtenářce seboosis umřel bratr poslouchala do omrzení jednu a tu samou píseň i o tu se s námi podělila.

Hezký den všem,
Nad otázkou, kterou hudbu jsem poslouchala v mém pubertálním věku, mám jednoznačnou odpověď. Jako správná holka jsem poslouchala Holki. Dávali mi „rady do života“ - jak HO získat, jak HO opustit, co dělat a nedělat... Chtěla jsem být jako ony.
Jejich písničky se mi ale líbí do dneška. Poslední rozchod jsem oplakala spolu s nima u téhle písničky:


A k druhé písničce mám citový vztah, když mi jako 13 leté zemřel bratr, jela u mě pořád dokola a já brečela do polštáře:


Ale abyste si nemysleli, nejsem žádná deprimovaná „žena“. Jen jsem si zavzpomínala na své dětské časy a znovu setřela slzu. I když jsem převážně pesimista, nechci si to připustit, a tak nakonec něco veselejšího, co poslouchám teď, díky rádiu v práci velice často :), Je to novější song a vždycky mě „rozveselí“ a dodá energii:


Hezký zbytek dne přeju :) Seboosis


 

Děkuji Seboosis za příspěvek k tématu. I já si v dobách kdy j emi smutno často pouštím písničky. Ale často se to mění. Přeji krásný usměvavý den.

Dnes je tématem dne muzika, která ovlivnila vaše životy. Pošlete odkaz z youtube a přidejte historku. Těšíme se na to na e-mailu:

redakce@zena-in.cz

Rádio Žena-in vám za to možná pošle muziku o kterou budete stát…  jen jeho dnešního hudebního dramaturga musíte přesvědčit, že si ji zasloužíte!

Reklama