Tato příhoda se stala sice už dávno, ale čtenářka s nickem Seboosis si ji stále pamatuje. Bodejť by ne, vždyť šlo o ztrátu její milované panenky. Ale snad přece jen skončila v dobrých rukou…

Hezky den zeny-in,
Kdyz jsem si přečetla, o cem bude dnesni tema, hned jsem si vybavila mou dovolenou pred xx lety v Orlickych horach. 
Byly mi ctyri roky (ano, opravdu si to pamatuju) a muj tatka ktery jezdil autobusem mel moznost nas vzit s sebou na tydenni pobyt na horach. Jeli jsme tam vsichni - tatka, mamka, bracha, ja a moje tehdy oblibena panenka. Zpatky jsme se vsak vratili bez ni... Nejednalo se o ztratu jako takovou, ale hold uz od mala jsem byla hlava derava.

A kde ze jsem ji nechala? V protejsim pokoji nasi ubytovny bydlel mlady par. S odstupem casu bych rekla neco kolem triceti a ja se do toho „kluka“ na prvni pohled zamilovala. Byla to moje prvni platonicka laska, jeste pred skolkovskou. Stravila jsem „s nim“ skoro cely tyden. Musel to byt asi chlap s neuveritelnou laskou k detem. Nevadilo mu, ze jsem se na nej „prilepila“ pokazde, kdyz jsem mela moznost. Hral si se mnou, sedavala jsem mu na kline v mem ruzovem pyzamu s Vcelkou Majou, kdyz vecer hraval s chlapama karty a dokonce mne rozcesaval vlasy. Mamka me vzdycky musela nutit jit spat. Tyden ubehl a byl cas louceni. Onen par zustaval o den dele a tak jsem se sla roloucit spolu s moji panenkou k nim do pokoje. Polozila jsem panenku na kresilko a zacala jsem si s mym „sampionem“ povidat. A pak to prislo... dostala jsem pusu! Nevim ci v okouzleni, ci ve zmatku spojenem s balenim a chaosem pred odjezdem jsem pokoj opustila bez panenky, pak i onu ubytovnu i cele Orlicke hory.

Jestli jsem pak brecela nevim, nejspis jo. A hodne. Ale ted kdyz na to po tech letech vzpominam... Premyslim jestli ji moje „prvni laska“ vyhodila do kose hned pri jejich odjezdu nebo byla panenka usetrena a schovana na pamatku a jestli si to onen „kluk“ taky pamatuje. Kazdopadne me tato vzpominka pokazde zahreje u srdce a vykouzli usmev na tvari. I kdyz jsem prisla o svou milovanou panenku...

Seboosis

pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

_________________

Pusa panence za panenku :) Třeba se tomu „klukovi“ pak narodila dcera a hraje se s ní teď ona.
Pěkný příspěvek, děkuji, že jste napsala a mějte krásný víkend beze ztrát.
Saša

Téma dnešního dne: Co cenného jste kdy ztratila na dovolené?

  • Jak jste se se ztrátou vyrovnala?
  • Přišla jste na ni až doma, nebo už během dovolené?

Více nápovědní bodů není potřeba, téma je jasné.

Pište na redakční e.mail: redakce@zena-in.cz

Jednu z vás čeká pěkný dárek, který si může vzít na dovolenou, ale neztratit, byla by to škoda: parfém od Avonu / Little gold dress.

parf

Reklama