Seznamte se se dvěma prostitutkami, Klárou a Mirkou, se kterými nás prostřednictvím příspěvku seznámí pisatelka, bydlící t.č. v Holandsku, Seboosis.

Dobrý den zeny-in,

Je to nekolik let zpatky, co jsem hlídala chlapecka jedne prostitutce, takze teoreticky vim, jaky zivot prostitutky je. Bydlim v Holandsku a jak jiste vetsina z vas vi, Amsterdam je timto povolanim vyhlaseny. Nejedna se o typicke nocni kluby, jsou to takove, kde ve vyloze na vas ony divky nevinne mrkaji, dabelsky se placaji po zadecku a jak rikal Bohus, vyplazuji na vas ty jejich jazyciska.

V miste, kam jsem jezdila opatrovat maleho, bydleli dve prostitutky. Obe se znali z drivejska, nebot jejich byvali partneri byli bratri. A ti je taky k tomu povolani dostali. Obe z nich maji sve profesionalni pseudonymy, ja pouziju jmena smyslena, abych nikoho neocernila.

Klara, dlouhovlasa mela se svym povolanim problem. Zeny stoji ve vyloze a muzi si je vybiraji podle vzhledu. Klara mela z byvaleho vztahu po celem tele jizvy. I kdyz to mel byt muz jejiho srdce, v podstate ji vyuzival jako hlavni prijem penez a pokud nechtela poslouchat, udelil ji nejednu ranu a dokonce se nestydel ji vyhrozovat jakousi macetou. Jako matka dvou deti jiz nemela tak pevne bricho a tak se obcas vystavovala ve vyloze bez jakehokoliv vydelku. Chlapi totiz, at sami nejsou krasavci, chteji zenu ktera se jim libi hlavne fyzicky. V tomto povolani nejsou city.

Mirka, ta druha, se mi to snazila vysvetlit. Sama ma ted noveho pritele, ktery o jejim povolani vi a „nevadi“ mu to. Rekla mi, ze pritele miluje svym telem i svou dusi. Prostituce je jenom povolani. Jde do prace, vydela penize a v nocnich hodinach se vraci ke svemu priteli do postele. „Pochop, prijdu tam, roztahnu nohy, chlap si uzije a jde. Ja k nemu absolutne nic necitim, delam jen, co „musim“. A doma na me ceka chlap, ktery je mym srdcem a ke kteremu se rada pritulim, pomazlim, popovidam si s nim...“ „Nechapu,“ znela ma odpovved. Ne ze bych nepochopila, co se mi snazila rict. Nechapu toho muze, kteremu nevadi, ze jeho polovicka je prostitutka a nesnazi se ji z toho nejak „pomoct“. Tady se nabizi otazka, jestli on teda miluje taky ji.

Klientela je prej velmi pestra a tak neni divu, ze maji povinne lekarske prohlidky. Me hlavne zajimalo, jestli tam chodi i „normalni a pekni“ chlapy. Neco by se prej vybralo. Chodi tam prej takovy, kteri pripominaji chlapka z Kamenaku, co si to „rozdaval s kachnou“, ale obcas se objevi i chlapi hezci a bohati, kterym se manzelka dostatecne nevenuje, bo meli cerstve zlomena srdce. Chlapy s ruznyma uchylkama, nebo muzi, kteri jsou stydlivy a maji problem v komunikaci se zenami. 

Bydleli v jinem meste nez pracovaly, ale i tak se obcas stalo, ze narazily na povedomy oblicej. Pokud to bylo jen tak nekde na ulici, delaly ze ho nevidi a bylo. Horsi, kdyz nekoho „znameho“ potkaly treba na diskotece. V tak malem prostoru hrozilo, ze budou prozrazeny a tak opoustely diskoteku treba po hodine. A proc? Na diskotece meli „pratele“, kteri o jejich povolani nemeli ani poneti a chtely aby to zustalo v utajeni. Za vsech okolnosti oddelovali praci od soukromi. Vedli a mozna jeste vedou dvoji zivot a je to jejich zivotnim tajemstvim...

Seboosis

pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

________________________

Tak to je příspěvek, jak se říká přímo od fochu. Abych pravdu řekla, také si nedokážu dost dobře představit, že bych se milovala s manželem a předtím ještě takto „pracovala.“ Myslím si, že ten vztah není v pořádku
Každopádně moc děkuji, že jste napsala a my se tak mohly podívat do Amsterdamu.
Mějte se moc hezky
Saša

Téma dnešního dne: Veřejné domy, hampejzy a nevěstince

 • Jaký je váš názor na dnešní tzv. night-cluby?
 • Máte ve městě (vesnici) také takový?
 • Můžou tyto „domy“ narušit poklidný chod města či vesnice?
 • Co byste dělala, kdybyste zjistila, že váš partner v takovém zařízení byl?
 • Cítíte vůči prostitutkám lítost nebo opovržení?
 • Myslíte, že ty uvnitř budov to mají těžší nebo jednodušší, než ty na ulici?
 • Jaká je podle vás nejčastější klientela bordelů?
 • Co myslíte, že vede ženu k tomu, že se dá na prostituci?
 • Když už s tím začne, vede vůbec cesta zpátky?
 • A co vede muže k tomu, že využije jejich služeb?
 • Dokázala byste vy sama se živit prostitucí?

Odhoďte stud a pojďte si společně se mnou povídat na téma staré jako lidstvo samo. Těším se na vaše příspěvky.

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu ze čtenářek odměním pěkným dárkem: společenskou hrou: Nevinné hrátky (doporučuji hrát jen s tím svým :)

d

Reklama