Tmavé odstíny červené

Červená barva o majitelce říká, že je sebevědomá, ambiciózní, ráda diriguje ostatní a nebojí se říci svůj názor. Je temperamentní a většinou dominantní. Žena s červenými nehty si je vědoma svého sexappealu a nebojí se ho ve správný čas použít. Dala by se nazvat královnou flirtu, nemá problém s nevěrou. Muži to s ní nebudou mít lehké. Pokud se nejedná o alfa samce, kteří si vždy vydobudou své.

Sladce růžové laky

Princezna, tělem i duší romantička, co sní o pravé lásce a princi na bílém koni. Ženy preferující růžovou jsou ve skrytu duše naivní, věří všemu, co jim nakukáte. Jsou něžné, melancholické a velmi zranitelné. Propadají snadno depresím a špatným náladám. Díky tomu jsou nejlepšími přítelkyněmi a maminkami. Nemají rády životní změny a nezvládají stres. Jsou však spolehlivé! Dýchaly by pro vás.

Fialová a černá

Temné barvy napovídají, že se jedná o bytost zahalenou tajemným závojem. O svém soukromí nemluví. Žena preferující černé a fialové laky je nespoutaná, milující vzrušení a adrenalin. Nerada se v životě nudí. S muži umí jednat na výbornou. Uvědomuje si své postavení, věří si. Pro své dobro se nebojí jít přes mrtvoly. Pokud ženu s takovou barvou nehtů potkáte, raději se jí vyhněte.

Bílý lak

Máte ráda jednoduchost, extravagantnost vám nic neříká. Jste spíše usedlá. Nesnášíte hádky a pomluvy. Nejraději máte, když váš život plyne v klidu a míru. Sama sobě věříte, díky tomu jste skvělou partnerkou, která nežárlí.

Tělové tóny

Nenápadná manikúra přesně odráží povahu ženy, která ji nosí. Nerada je středem zájmu, drží se raději v ústraní, dá se s ní lehce manipulovat. Nejedná se o kariéristku, má ráda jistoty, i na úkor menšího platu a postavení. Rodina je pro ni na prvním místě. Nenápadné laky napovídají, že se jedná o obětavou kamarádku, která myslí především na druhé, až pak na sebe.

Pestré barvičky

Hravé, veselé, milující život se vším všudy, takové jsou nositelky pestrých barev. Mají rády společnost, samy se sebou málokdy vydrží, nesnáší nudu. Jsou výborné sportovkyně, ovládají snad všechny rekreační sporty. Nezaleknou se před novými výzvami. Pokud máte kolem sebe takovou ženu, pak máte vyhráno. Až vám bude nejhůře, zavolejte jí. Zaručené vás rozesměje.

Metalické odlesky

Nositelky zlaté, stříbrné a jiných metalických barev jsou odvážné a milující trendy. Nebojí se vyjít ze zažitých stereotypů, rády se odlišují. Záleží jim na tom, co si lidé o nich myslí. Dbají o sebe, jsou výkonné pracovnice. S muži to mají těžké, jsou při jejich výběru velmi náročné. Nespokojí se jen tak s někým. Získat si jejich přízeň je oříšek.

Foto: Shutterstock.com

Kytičky, ornamenty a jiné zdobení

Přezdobené nehty nejsou moderní záležitostí, jak si některé ženy myslí. Pokud i vaše prsty zdobí obdobná divočina, pryč s ní. Ukazuje to na váš nevkus. Snažíte se být za každou cenu trendy, ale je tomu spíše naopak. Očividně si nevěříte, podceňujete své schopnosti, ale toužíte být sebevědomou dámou.

Nenechte si ujít:

Reklama