Produkty řady PRO! jsou vytvořeny na konceptu třech složek:

Probiotická pečující složka ProRenew Complex CLRTM působí na hlubší vrstvy kůže, podporuje tvorbu stabilizačních struktur v kožních buňkách a působí tak na kůži zevnitř, pH s hodnotou 5,5 stabilizuje přirozený ochranný plášť kůže a působí na ni zvenčí. Společně udržují hydrataci v rovnováze a kůži chrání proti nepříznivým vnějším vlivům. Navíc řada PRO! obsahuje i aktivní složky, které redukují známky stárnutí.
5ebd0f8a83cf0image.png

Pečující systém pro individuální potřeby pleti

Sebamed PRO! nabízí tři řady, které jsou speciálně vytvořeny pro potřeby kůže v různých fázích života a nabízí tak celkový a udržitelný pečující koncept.

Prevence

Produkty z této řady zlepšují hydrataci kůže a bojují proti předčasnému stárnutí kůže způsobenému vlivy životního prostředí.

PRO! Hydratační sérum 30ml

5ebd108b40a49image.pngUnikátní složení s aktivní složkou Meiritage™ vycházející z léčivých rostlin tradiční čínské medicíny poskytuje pokožce viditelnou hydrataci a zároveň zajišťuje vyhlazený a vyrovnaný vzhled. Posiluje ochrannou funkci, má antioxidační účinky. S UVA ochranou. Ideální jako báze pod make-up.

5ebd0ff2d8ba2image.pngPRO! Aktivní ochranný krém 50ml
Díky jedinečnému složení obsahující extrakt z fermentované rýže a výtažkem z rozmarýnu dlouhodobě vyživuje a hydratuje pokožku zevnitř a podporuje její regeneraci. Pomáhá zachovat regenerační schopnost kožních buněk pod stresem vyvolaným UV. S UVA ochranou. Ideální jako báze pod make-up.

Vitalita

Sebamed PRO! poskytuje kůži novou energii a redukuje jemné linky a vrásky.

5ebd0fcc7ccb3image.pngPRO! Vitální sérum 30ml
Energizující pečující komplex Cell Pulse NC04TM, extraktu z kmenových buněk kávovníku, zmírňuje známky únavy a revitalizuje pokožku. Redukuje jemné vrásky a vyhlazuje pokožku. Bohatý na anti-oxidanty. Ideální jako báze pod make-up.

5ebd100966e8aimage.pngPRO! Energizující krém 50ml

Díky pečujícímu komplexu Gatuline® RC Bio z pupenu bukových stromů bojuje proti ztrátě elasticity a hydratace. Zlepšuje pevnost a pružnost kůže, vrásky jsou vyhlazenější a kůže hydratovanější. Ideální jako báze pod make-up.

5ebd0fe14f2f8image.pngPRO! Revitalizační oční krém 15 ml
Bohatý pečující komplex ShadownylTM z výtažku chaluhy bublinaté, hnědé mořské rasy, navrací unaveně vypadajícím očím svěží vzhled a viditelně redukuje oční vrásky. Vhodný i pro citlivou pokožku a uživatele kontaktních čoček. Snášenlivost je potvrzena dermatology a očními lékaři.

Regenerace

Řada pro regeneraci pokožku intenzivně hydratuje a redukuje výrazné vrásky.

5ebd104461a3eimage.pngPRO! Intenzivní sérum 30ml
Vyživující pečující komplex s extraktem z galgánu, thajského zázvoru, poskytuje intenzivní hydrataci, vyplňuje pokožku zevnitř a pomáhá redukovat výrazné vrásky. Ideální jako báze pod make-up.

5ebd0fb3e0bdcimage.pngPRO! Regenerační krém 50ml
Jedinečný pečující komplex s L-fukózou z mořských řas kůži regeneruje a při podráždění zklidňuje. Pokožku vypíná a bojuje s věkem způsobeným snížením syntézy elastinu a kolagenu. Zároveň viditelně redukuje výrazné vrásky. Ideální jako báze pod make-up.

Více na Sebamed.cz.
5ebd0f6c4add9image.png

Reklama